In de nacht van zondag op maandag braken vier paarden uit op een weide in Dilbeek . Twee politiepatrouilles werden ter plaatse gestuurd, maar de dieren tegenhouden bleek niet eenvoudig. De dieren belandden op het kerkhof van Dilbeek. ‘De dieren vangen was voor de agenten onmogelijk', klinkt het bij de lokale politie.
Uiteindelijk konden de dieren weer ontsnappen. De politie probeerde intussen de eigenaar van de paarden te contacteren. Rond 4.30uur kon hij worden gecontacteerd. Met halsters kon de man de dieren in de buurt van het kerkhof weer vangen en naar de weide brengen.
Vreemd genoeg liep er 's ochtends om 9.30uur een nieuwe melding binnen voor loslopende paarden, maar uiteindelijk loste de eigenaar het probleem zelf op. De paarden veroorzaakten alvast geen schade op het kerkhof.
Dat die paarden daar zo maar heengingen. Ik ken een pony die doodsbang is voor het kerkhof, alsof ze het ruikt ofzo.
Britt_S
Berichten: 1887
Geregistreerd: 14-06-10
Woonplaats: Goirle
Geplaatst: 29-12-10 09:56
hmm ik vind het ook wel een beetje vreemd. welk paard, en vooral 4 lopen zomaar een kerkhof op? net als Arabesk al zegt: een pony die er doodsbang van is.
Omdat er 1 paard die je kent bang is voor het kerkhof, kunnen deze paarden er niet belanden? Nogal vreemde redenatie! Als paarden in blinde paniek zijn kunnen ze overal wel terecht komen lijkt me.
dat is ook wel zo, maar ik ken vele paarden en pony`s die er bang voor zijn. vb: ik reed langs een groene ton waar zo`n dood boerderij dier in zit, en pony raaakt in paniek enzo. de hele lesgroep trouwens
loulou
Berichten: 15176
Geregistreerd: 12-09-01
Woonplaats: heesch (brabant)
Geplaatst: 29-12-10 11:44
onder een groene ton liggen regelmatig dode dieren. die ruikt dus letterlijk naar dier een dood. als het goed is ligt iedereen op het kerkhof onder de grond, is toch niet helemaal te vergelijken lijkt me.
loulou. dat denk ik ook. maar ik denk dat er toch nog wel een soort bepaalde sfeer rondhangt, tenminste dat gevoel heb ik altijd. maar misschien waren de paarden gewoon in paniek geraakt en met zijn 4en op de vlucht, en heeft de eigenaar de omheining niet gecontroleerd snachts en daardoor liepen ze weer los.