Voor de laatste keer is het paardensportevenement Pony Indoor Wierden in de kerstvakantie van start gegaan. Het gaat om de 26e editie. Vanaf volgend jaar wordt het evenement jaarlijks in oktober gehouden.
Aanleiding voor de verhuizing is dat het steeds moeilijker wordt om buitenlandse deelnemers naar Wierden te krijgen. De deelnemers wagen zich steeds minder aan de sneeuw, ijzel en andere winterse omstandigheden. Vorig jaar heeft de organisatie moeten besluiten om de landenwedstrijd af te gelasten vanwege de sneeuw en gladheid.
Vid ik wel een hele goeie, als die winters zo blijven zie ik het nog gebeuren dat in december en januari alle wedstrijden komen te vervallen! Hier is al heel veel afgelast(gelukkig)!
ze hebben gelijk, ik zit er ook over te denken om maar gewoon geen cursussen te geven in de winter, ik heb er nu al drie moeten annuleren sinds vorige winter