Moderators: Essie73, NadjaNadja, Muiz, Telpeva, ynskek, Ladybird, Polly


troi schreef:Geweldig trouwens dat het vooral de stoere kerels zijn die overstappen naar de western sport (naast Kalff doel ik dan op Schumacher natuurlijk), de beste manier om paardensport nog meer uit het (toch wat) 'mieterige hoekje' te halen waar het helaas door veel mannen nog steeds in gestopt wordt.

Cassidy schreef:troi schreef:Geweldig trouwens dat het vooral de stoere kerels zijn die overstappen naar de western sport (naast Kalff doel ik dan op Schumacher natuurlijk), de beste manier om paardensport nog meer uit het (toch wat) 'mieterige hoekje' te halen waar het helaas door veel mannen nog steeds in gestopt wordt.
Ik heb Schumacher nog niet te paard op een wedstrijd gezien hoor, zijn vrouw daarentegen wel...

)Cassidy schreef:troi schreef:Geweldig trouwens dat het vooral de stoere kerels zijn die overstappen naar de western sport (naast Kalff doel ik dan op Schumacher natuurlijk), de beste manier om paardensport nog meer uit het (toch wat) 'mieterige hoekje' te halen waar het helaas door veel mannen nog steeds in gestopt wordt.
Ik heb Schumacher nog niet te paard op een wedstrijd gezien hoor, zijn vrouw daarentegen wel...

!!), paard laad, richting Rieky Young gaat om te trainen en ook ff snel e.e.a. uitlegt over spinnen etc. Om vervolgens weer huiswaarts de auto toe te lichten?? Wij vonden hem geniaal gevonden en lagen helemaal in een duik tv te kijken!! Wat een slimbo

Lielle schreef:www.westerntoday.nl
Gisteren is het startsein gegeven voor de organisatie van een nieuw paardensportevenement "het Dutch Western Riding Festival 2011". Op zijn eigen unieke wijze heeft de bekende Formule 1 sportpresentator Allard Kalff het logo onthuld.