http://www.brabantsdagblad.nl
Onder andere VDG-lijsttrekker Frank den Brok en oud-wethouder Hans Boerboom plakken deze maandag posters in de hoop dat ze stemmen opleveren bij de gemeenteraadsverkiezing van 24 november.
Op de borden die eerder her en der zijn geplaatst, ontbraken de affiches van VDG. Alle partijen behalve de SP hebben op de gemeentewerf hun posters op de borden geplakt. Dat scheelde een hoop in benzinekosten, en was beter voor het milieu. De posters van VDG waren toen echter nog niet gedrukt. Om het milieu te ontzien en als knipoog naar de andere partijen, gebruikten Den Brok en Boerboom paard en wagen als vervoersmiddel. "Vanwege het milieu, we verbruiken hiermee slechts één pk", lachte Den Brok.
De SP ging onlangs alle borden af omdat de partij het flauwekul vond om dat samen met de andere partijen op de werf te doen.