Rond de omgeving van het Britse Rottingdean (East Sussex) is een groot onderzoek gaande, nadat er in een weiland appels werden aangetroffen die waren doorboord met naalden en hoefnagels. Een aantal van de appels werden opgegeten door paarden die in het weiland stonden.
De appels werden afgelopen zaterdagmorgen ontdekt. Alle appels zaten vol met naalden, schroeven en hoefnagels. Sommige appels waren half opgegeten en negen paarden worden op dit moment onderzocht op inwendige verwondingen.
Verschillende paardenwelzijnsorganisaties hebben met afschuw gereageerd: "Dit is echt afschuwelijk. Iemand wil duidelijk deze paarden opzettelijk pijn doen. Dit kan verschrikkelijke verwondingen en pijn veroorzaken bij de dieren," aldus Roly Owers van World Horse Welfare.
Op dit moment worden paarden- en andere diereigenaren uit de omgeving massaal gewaarschuwd. Eigenaren worden opgeroepen de weilanden goed in de gaten te houden, en alle mogelijke informatie door te spelen naar de politie.
De politie neemt de zaak uiterst serieus en gaat alle huizen en boerderijen uit de omgeving af, op zoek naar ooggetuigen en andere informatie die zou kunnen leiden naar het vinden van de dader(s).
Hoe ziek ben je als je zoiets doet? Echt vreselijk. Maar die mensen zijn er! Ik zou onze paarden ook niet ergens willen hebben staan zonder continue toezicht. Hopelijik vinden ze snel de dader.
Elise88
Berichten: 1268
Geregistreerd: 19-06-06
Geplaatst: 21-09-10 19:39
Hoé verzín je 't!
Springruit06
Berichten: 2894
Geregistreerd: 08-12-07
Geplaatst: 21-09-10 19:39
Wat een ontzettend zieke mensen heb je toch! Zoiets doe je toch niet?
Sjeempie
Berichten: 2187
Geregistreerd: 03-10-06
Geplaatst: 21-09-10 19:41
he bah wat een walgelijke actie. hoe verzinnen ze het
Macs
Berichten: 7771
Geregistreerd: 19-06-09
Geplaatst: 21-09-10 19:41
Mijn god, waar gaan we heen met de wereld? Hoop dat de paarden niks hebben binnengekregen...
Bij dit soort berichten ben ik altijd bang dat andere mensen het in hun hoofd halen iets dergelijks te gaan doen...
Verschrikkelijk.
Peuk
Berichten: 6119
Geregistreerd: 29-10-06
Geplaatst: 21-09-10 19:42
Sowieso dat je zoiets al kunt verzinnen!? Echt walgelijk.
calimerootje
Berichten: 423
Geregistreerd: 15-03-06
Woonplaats: vlaardingen
Geplaatst: 21-09-10 19:43
Hoe ziekelijk het ook is. Ze moeten het lekker uitgebreid omschrijven dan kan de volgende gek het hier ook gaan doen.
blue_kim
Berichten: 2689
Geregistreerd: 01-03-09
Woonplaats: heiloo
Geplaatst: 21-09-10 19:43
met naalden en hoefnagels? Dan zou je toch zeggen dat het iemand is die in de paarden zit, als ie hoefnagels heeft.... Je zou bijna denken dat het een gerichte actie is, aangezien het in 1 weiland is..... Bah walgelijk!
Gittta
Berichten: 151
Geregistreerd: 04-05-09
Geplaatst: 21-09-10 19:44
Sommige mensen op deze wereld zijn echt ziek.. Hoop echt dat de paarden er niks aan over aan hebben gehouden en dat ze de dader te pakken krijgen!
Dan ben je toch echt t spoor helemaal bijster, als je zoiets doet..
Hopelijk pakken ze de dader...
Roxxiejj
Berichten: 6403
Geregistreerd: 04-06-06
Woonplaats: Overal en nergens!
Geplaatst: 21-09-10 20:15
Brr We leven echt in een wereld met zieke mensen Hoe kom je er in godsnaam op
Voort wat, hoort wat? Mocht een of andere gek hier in NL het in zijn hoofd halen om mijn paarden dit aan te doen, dan sta ik deze hoogstpersoonlijk te woord met ons spijkerpistool
Pinkey
Berichten: 1173
Geregistreerd: 25-03-08
Woonplaats: Home@Amsterdam & Horse@Amstelveen
Geplaatst: 21-09-10 20:17
Roxxiejj schreef:
Voort wat, hoort wat? Mocht een of andere gek hier in NL het in zijn hoofd halen om mijn paarden dit aan te doen, dan sta ik deze hoogstpersoonlijk te woord met ons spijkerpistool
Zwaar ziekelijk dit!!! Waarom toch altijd??? Die zou je toch bij de dader zelf door zijn/haar strot willen rammen? Kijken hoe hij/zij dat vindt........
Hoe kóm je op zo'n idee? Daar kom je alleen op als je geestelijk gestoord bent. Een normaal iemand doet zoiets niet en kán zoiets een dier niet aan doen.