Moderators: Essie73, NadjaNadja, Muiz, Telpeva, ynskek, Ladybird, Polly
Antoinette en Maria zijn ook geen misselijke amazones dus we maken wel kans denk ik
Cayenne schreef:http://www.horses.nl
Vanochtend vond het eerste deel van de landenwedstrijd dressuur plaats op het Europees kampioenschap pony's in Bishop Burton. De Nederlandse ponyruiters hebben direct hun visitekaartje afgegeven. Met twee goede proeven leidt Oranje momenteel het klassement. Met een klein puntenverschil volgt Duitsland op de tweede plaats.
Suzanne van de Ven beet met Majos Cannon het spits af voor Nederland. De zestienjarige amazone reed naar een score van 64,444 procent en eindigde daarmee als elfde.
Dana van Lierop, ook zestien jaar, reed een heel goede proef en sloeg een klein gat met de rest van de concurrentie. De amazone scoorde met haar Equestricons Lord Champion maar liefst 72,833 procent en zorgde met dit resultaat dat Nederland leidt in het tussenklassement. Bovendien staat Van Lierop ook individueel eerste in het klassement.
Duitsland volgt Nederland op de voet. De Duitse Lena Charlot Walterschedt scoorde 70,333 procent met haar pony Deinhard B en staat daarmee individueel tweede. Grete Linnemann staat zesde met White Gold (66,167 procent).
Morgen komen Maria van den Dungen en Antoinette te Riele voor Nederland aan de start. Dan zal blijken of Oranje de goudkoers kan blijven vasthouden.
Tussenstand landenklassement:
1. Nederland, gem. score van 68,639%
2. Duitsland, gem. score van 68,250%
3. Denemarken, gem. score van 67,472%
Klik hier voor de uitslagen.
hopelijk houden ze dit vast!