www.nieuwsblad.be
De negentienjarige Anneleen Michielsen heeft vorig weekend samen met haar paard Luis-Seni de gouden medaille behaald op de Europese finale MCI. MCI staat voor Masters du Cheval Iberique. Anneleen behaalde de titel in de reeks 'niveau 3'. De wedstrijden vonden plaats in Istres (Frankrijk).
De familie Michielsen heeft in de Kapelse wijk Hoogboom een privé-manege met Andalusische paarden. Het paardrijden is er bij Anneleen, net als bij haar zus Joke, met de paplepel ingegoten. Mama Annick Meurant was pas vijf toen ze tijdens een vakantie op een paard mocht rijden. Het virus kreeg haar toen te pakken en heeft haar nooit meer losgelaten. Ondertussen is Annick Meurant de bezielende kracht achter de Antwerp Andalusians, een vereniging die je wegwijs maakt in de wereld van de Andalusische paarden.
Dochter Anneleen behaalde enkele jaren geleden al een derde plaats op de Europese Masters. Dat was met haar paard Talo. Talo overleed echter in 2007 zodat Anneleen een nieuw paard moest opleiden: Luis-Senti. Met dit paard heeft ze nu een gouden medaille behaald.