Krooswijk en Houtvast bovenaan in KNHS-CHIO Cup Harmelen

Moderators: Essie73, NadjaNadja, Muiz, Telpeva, ynskek, Ladybird, Polly

Toevoegen aan eigen berichten
 
 
Cayenne
Crazy Bird Lady en onze Berichtenkampioen!

Berichten: 115272
Geregistreerd: 08-08-03
Woonplaats: Haaren (NB)

Krooswijk en Houtvast bovenaan in KNHS-CHIO Cup Harmelen

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 29-03-10 19:35

www.knhs.nl


Op de terreinen van Hippisch Centrum Harmelen werd zaterdag 27 maart de vierde competitiewedstrijd van de KNHS-CHIO Cup verreden. Bij de junioren werd de rubriek gewonnen door Danielle Houtvast met Rambo (v. Gribaldi). Het kersverse Rabo Talent Angela Krooswijk haalde met BMC Roman Nature (v. Rohdiamant) de hoogste score bij de young riders.

In de FEI Landenproef voor junioren kwamen 31 combinaties aan start. Danielle Houtvast reed haar twaalfjarige ruin Rambo naar de winnende score van 68,83%. De tweede prijs werd gewonnen door Sanne van Grotel met Melvin V (v. Flemmingh). Deze combinatie uit Riethoven won de voorgaande drie competitiewedstrijden en eindigde in Harmelen op een tweede plaats met 67,48%. In het tussenklassement gaat de zeventienjarige Sanne van Grotel met 77 competitiepunten echter nog ruimschoots aan de leiding. Bibi Rodenburg uit Amsterdam werd afgelopen weekend derde met Donna (v. Dream of Glory) en een eindbeoordeling van 67,39%.

Bij de young riders was de overwinning voor Angela Krooswijk met BMC Roman Nature. Eerder op de dag reed de amazone van Dressuurstal van Baalen haar andere troef Flash (v. Fidermark) al naar de overwinning in de finale van de KNHS-Tinello Dressuur Cup in de klasse ZZ-Licht. In Harmelen won de amazone de competitierubriek met een eindpercentage van 69,12%. Zowel de tweede als derde plaats kwamen op naam te staan van Danielle van Mierlo. De dressuuramazone uit Maasland reed haar BMC Reggea (v. Kennedy) naar een totaal van 66,23% en BMC Ucento (v. Metall) naar 65,96%. Na vier wedstrijden staan Angela Krooswijk en Michelle van Lanen (Uden) gezamenlijk op een eerste plaats in het tussenklassement met 60 punten. De volgende wedstrijd in het kader van de KNHS-CHIO Cup vindt plaats op zaterdag 24 april bij Manege Het Zwarte Water in De Mortel

De KNHS-CHIO Rotterdam Cup heeft als belangrijkste doel de ontwikkeling van de Nederlandse junioren (14 t/m 18 jaar) en young riders (16 t/m 21 jaar) dressuursport te stimuleren en dient als belangrijk selectiecriterium voor de kadervorming. De KNHS-CHIO Rotterdam Cup biedt de A- en B-kaderleden tevens een verantwoorde opbouw naar de Europese Kampioenschappen. Om in aanmerking te komen voor de finale moet een combinatie deel hebben genomen aan minimaal vier competitiewedstrijden.

Kalender KNHS-CHIO Cup 2009/2010
Zaterdag 24 april 2010, Manege Het Zwarte Water in De Mortel
Zondag 30 mei 2010, Stal Swanenberg in Schaijk
Vrijdag 18 juni 2010, CHIO Rotterdam – FINALE

Anoniem

Re: Krooswijk en Houtvast bovenaan in KNHS-CHIO Cup Harmelen

Link naar dit bericht Geplaatst: 30-03-10 08:16

Dat is een drukke dag geweest voor Angela, eerst IB en dan naar Harmelen!

Nette scores van iedereen zo!

Bomba
Berichten: 1463
Geregistreerd: 27-09-09

Link naar dit bericht Geplaatst: 30-03-10 10:31

Verrassende overwinning van Danielle Houtvast, leuk voor haar! :)

Zonde van Krack C zeg, op de één na laatste plaats met 57.89%. :n