Miranda Konings uit Etten-Leur werd afgelopen seizoen met haar koningskoppel Wim en Fleur nog kampioen in de Power Horse Competitie in de zware rubriek tweespannen. Afgelopen weekeinde heeft de menster echter heel plotseling afscheid moeten nemen van haar top-trekpaard Wim.
We kwamen we in stal om de paarden buiten te zetten, wij wilden ons tweespan Wim en Fleur weer een dagje binnen houden om ze weer eens in te spannen, na al dat slechte winterweer en eventueel nog even lekker wassen. Al snel zagen we dat Wim koliekverschijnselen liet zien. Dus in de stapmolen gezet en gespoten met buscopan. Maar het werd niet beter met Wim en de veearts werd erbij gehaald. Die zag dat het niet goed zat en heeft Wim nogmaals gespoten, we moesten hem in een trailer zetten en rondjes gaan rijden. Nadat we terug kwamen was het niet verbeterd.
Daarop werd Wim meegenomen naar de kliniek. Daar hebben ze geprobeerd wat ze konden. Het bleek dat de darm over het miltbandje heen lag. Wij mochten naar huis, maar toen we nog geen uur thuis waren belden ze vanuit de kliniek; het ging niet goed en zelfs de pijnstillers hielpen niet meer, ze zagen er geen hoop meer in. We wilden niet dat Wim onnodig pijn zou lijden, dus vroeg de veearts of ze Wim mochten laten inslapen. Het was een moeilijke beslissing, maar meer konden we niet meer doen. Aldus de aangeslagen Miranda die met haar hele team ontdaan is door het zo plotseling wegvallen van Wim.