In het Zwitserse Zurich vond gisteren voordat de Grote Prijs werd verreden nog een internationale rubriek plaats op 1.45m niveau. Albert Zoer was hier met Uraya (v. Farmer) de beste Nederlander. Hij finishte foutloos binnen een tijd van 53,26 seconden. Qua tijd werd hij nog ingehaald door Jessica Kürten met de tienjarige Castle Forbes Cosma (v. Coleur Rubin). De eerste plaats was echter voor Michel Robert met Kronos d’Ouilly (v. Uzelien). Deze Fransman stuurde zijn twaalfjarige Selle Francaishengst rond in 52,85 seconden.
In de Wegelin Challenge die net is afgelopen kwam Albert Zoer wederom met Uraya aan de start. Deze wedstrijd was op 1.40m niveau. Deze maal had de combinatie iets minder geluk. Ze kwamen niet verder dan de vijfde plaats. Wederom was Jessica Kürten, die deze maal Miribel D'Auvray (v. v.Dollar du Murier) had opgezadeld, Zoer te snel af. Met een foutloze tijd van 53,11 seconden eiste ze de overwinning op. Harrie Smolders met Riovanna (v. Animo) kregen een balk en bleven op de elfde plaats steken.
Vanmorgen vond nog een springrubriek plaats op 1.50m niveau, waarbij je voor elke foutloze hindernis punten krijgt. Gerco Schröder met Eurocommerce Top Secret (v. Calvaro Z) deed mee in deze wedstrijd, maar kon geen potten breken. Hij bleef wel foutloos, maar met zijn tijd van 48,87 seconden kwam hij niet verder dan een zevende plaats. De Zwitser Pius Schwizer eiste met Ulysse X (v. Non stop) met een tijd van 45.97 de overwinning op.