Dit jaar geen Belgisch springkampioenschap in Kapellen

Moderators: Essie73, NadjaNadja, Muiz, Telpeva, ynskek, Ladybird, Polly

Toevoegen aan eigen berichten
 
 
Cayenne
Crazy Bird Lady en onze Berichtenkampioen!

Berichten: 115275
Geregistreerd: 08-08-03
Woonplaats: Haaren (NB)

Dit jaar geen Belgisch springkampioenschap in Kapellen

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 30-01-10 17:25

http://www.dehoefslag.nl



Al vele jaren organiseert Jumping Kapellen het Belgisch kampioenschap springen. In 2010 zal een andere organisator moeten gevonden worden. Het team van presidente Isabelle Buchmann-Kronacker organiseert dit jaar geen concours op de voorziene datum van 10-13 juni. ‘Na rijp beraad heeft het organisatiecomité van Jumping Kapellen de moeilijke beslissing genomen om in 2010 een sabbatjaar in te lassen en geen wedstrijd te organiseren’, aldus Isabelle Buchmann. “Onze wedstrijd van 2009 was geslaagd. Maar na een grondige evaluatie op financieel en organisatorisch vlak, hebben we geconstateerd dat de financiële resultaten niet aan de verwachtingen beantwoordden. De huidige economische crisis zal daar niet vreemd aan zijn. Bijkomend probleem is dat de voorziene datum midden in de examenperiode valt, zodat we voor ons team medewerkers geen beroep kunnen doen op de jeugd.’

Het organisatiecomité zal tijdens dit sabbatjaar onderzoeken hoe Jumping Kapellen in de toekomst op de Belgische kalender nog een waardevol evenement kan zijn, dat optimaal tegemoet komt aan de behoeften van sponsors, atleten en publiek.

Inmiddels blijft de vraag welke club het Belgisch springkampioenschap 2010 zal organiseren. Toen in 2008 het BK wegens wateroverlast niet kon plaatsvinden op het terrein aan de Parijse Weg in Kapellen, sprong Zangersheide in om de titelstrijd in Lanaken over te nemen. Misschien wordt in 2010 hetzelfde scenario toegepast?

Laureeenn

Berichten: 481
Geregistreerd: 29-04-09

Re: Dit jaar geen Belgisch springkampioenschap in Kapellen

Link naar dit bericht Geplaatst: 30-01-10 19:19

Jammer, mijn pony deed daar mee met de ponycross :D

Springert

Berichten: 2358
Geregistreerd: 07-11-09
Woonplaats: Baexem

Re: Dit jaar geen Belgisch springkampioenschap in Kapellen

Link naar dit bericht Geplaatst: 31-01-10 15:04

Maakt niks uit, het kan ook schriftelijk afgedaan worden want Jos Lansink wordt hoogstwaarschijnlijk toch weer kampioen.

Steph1989
Berichten: 886
Geregistreerd: 29-07-05

Link naar dit bericht Geplaatst: 15-02-10 22:41

Als die al meedoet...