http://www.knhs.nl
Lisa Nooren domineerde op zondag 17 januari de wedstrijden om de KNHS-Roelofsen Raalte Trophy in De Mortel. De amazone uit het Belgische Clermont Sous Huy schreef met Spot the Lady de Lichte Tour op haar naam en was met McFly III de beste in de Zware Tour.
In de Lichte Tour wist de 11-jarige Lisa als enige de lei schoon te houden in de barrage waarin zeven deelnemers het tegen elkaar opnamen. Jasmijn Ruiter was met Jem’s U 2 een fractie van een seconde sneller, maar tikte een balk uit de lepels waardoor de overwinning naar Nooren ging. Kelly Jochems legde met Dark Spirit beslag op de derde plaats.
In de Zware Tour was Lisa Nooren met McFly III wederom de enige die in de barrage foutloos bleef. Jens van Grunsven liet met Indorado een fout noteren en werd tweede. Megan Laseur maakte met Bella Donna twee springfouten en eindigde op de derde plaats.
De volgende competitiewedstrijd van de KNHS-Roelofsen Raalte Trophy wordt verreden op zaterdag 13 maart 2010 in De Mortel.