Balletje te veel voor Koos de Ronde tijdens WB warming up

Moderators: Essie73, NadjaNadja, Muiz, Telpeva, ynskek, Ladybird, Polly

Toevoegen aan eigen berichten
 
 
Cayenne
Crazy Bird Lady en onze Berichtenkampioen!

Berichten: 115275
Geregistreerd: 08-08-03
Woonplaats: Haaren (NB)

Balletje te veel voor Koos de Ronde tijdens WB warming up

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 21-11-09 09:29

http://www.hoefnet.nl


Koos de Ronde was uitstekend op weg om de warming up ronde van de FEI Wereldbeker voor vierspannen in Stuttgart op zijn naam te schrijven, maar een ‘verkeerd’ balletje gooide helaas roet in het eten. De Ronde tikte een balletje van een poort die hij nog niet had genomen waarna de tijd werd stopgezet en de menner uit Zwartewaal extra strafpunten op zijn conto kreeg. De Ronde werd mede dankzij een perfect gereden eerste omloop toch nog tweede, achter Hannover-winnaar Boyd Exell.

IJsbrand Chardon moest beide omlopen alles uit de kast halen, maar eindigde desondanks met 20 seconden achterstand op Exell op de derde plaats. De Hongaar Jozsef Dobrovitz reed in Stuttgart zijn tweede Wereldbekerwedstrijd van het seizoen en werd vierde, voor wild card rijder Michael Brauchle en Theo Timmerman. Timmerman komt in Stuttgart voor het eerst dit seizoen aan de start in de Wereldbeker en wist met name in de eerste omloop zijn vierspan foutloos en gecontroleerd door de hindernissen te sturen.

In de tweede omloop overkwam Timmerman hetzelfde als De Ronde, maar het duurde wat langer voordat de jury aan de bel trok waardoor de menner uit Putten uit zijn concentratie raakte en te veel balletjes van de kegels tikte om nog in aanmerking te kunnen komen voor een hoge klassering.

hier voor het programma en de uitslagen.
Klik hier voor de livestream: http://www.cpm24.tv/

kally
Berichten: 5574
Geregistreerd: 17-07-04
Woonplaats: Rotterdam

Link naar dit bericht Geplaatst: 21-11-09 10:28

Nog altijd knap met zoveel strafpunten om tweede te worden.......
Hopelijk liggen de ballen wat vaster vanmiddag voor Koos......