Politie houdt pakjeskoets van Bijenkorf tegen

Moderators: Essie73, NadjaNadja, Muiz, Telpeva, ynskek, Ladybird, Polly

Toevoegen aan eigen berichten
 
 
Cayenne
Crazy Bird Lady en onze Berichtenkampioen!

Berichten: 115277
Geregistreerd: 08-08-03
Woonplaats: Haaren (NB)

Politie houdt pakjeskoets van Bijenkorf tegen

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 13-11-09 07:54

www.tctubantia.nl


Het lijkt de leiding van de Bijenkorf zo'n leuk idee: op vrijdag 4 december rijdt er 's middags een pakjeskoets over het Van Heekplein. Getrokken door paarden verhoogt de koets de sfeer op het plein aan de vooravond van pakjesavond. Het is twijfelachtig of het plannetje zal doorgaan. De politie verzet zich tegen het toestaan van de pakjeskoets.

Ze verwacht dat het die middag erg druk is op het Van Heekplein en het daarmee niet veilig is om er een koets met paarden te laten rondrijden. Het negatieve advies van de politie en de vergunningaanvraag liggen nu bij burgemeester Peter den Oudsten die een dezer dagen een oordeel velt. Hij kan het advies van de politie naast zich neerleggen, maar ook aanvullende voorwaarden stellen.

Sinterklaas heeft wel toestemming gekregen om zaterdagmiddag te paard van het NS-station naar het stadhuis te trekken, al is de politie ook daar niet echt blij mee. Een koets, zoals elders in de stad wel mag, is voor de binnenstad taboe. Sinterklaas kan zich hoog te paard overigens veilig voelen. Hij wordt omringd door acht beveiligers.

Rintah

Berichten: 3095
Geregistreerd: 28-05-07
Woonplaats: Twente

Re: Politie houdt pakjeskoets van Bijenkorf tegen

Link naar dit bericht Geplaatst: 13-11-09 08:03

pff, en gelijk hebben ze. al denk ik dat het zaterdag op het station ook wel zeer druk zal zijn, gezien het feit dat Saxion een open dag heeft en er wss veel toekomstig studenten met de trein komen.. ik weet niet oe laat het is maar als dat rond 10 uur s' ochtends of 2uur s' middags is, dan wordt het druk

Sterre

Berichten: 15226
Geregistreerd: 23-08-01
Woonplaats: Mittelfranken - Bayern - Duitsland

Re: Politie houdt pakjeskoets van Bijenkorf tegen

Link naar dit bericht Geplaatst: 15-11-09 15:44

Over welke plaats gaat dit :? ??

SuSem

Berichten: 4647
Geregistreerd: 24-11-06

Re: Politie houdt pakjeskoets van Bijenkorf tegen

Link naar dit bericht Geplaatst: 15-11-09 15:45

enschede..