Boyd Exell start op Wereldbekerwedstrijd Mechelen

Moderators: Essie73, NadjaNadja, Muiz, Telpeva, ynskek, Ladybird, Polly

Toevoegen aan eigen berichten
 
 
Sammie

Berichten: 71592
Geregistreerd: 04-06-03

Boyd Exell start op Wereldbekerwedstrijd Mechelen

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 09-11-09 13:00

www.hoefnet.nl


Titelverdediger en winnaar van de eerste Wereldbekerwedstrijd van dit seizoen Boyd Exell start in Mechelen. De Australiër kreeg van de organisatie een wild card.

Exell is de zevende menner in Mechelen, eerder ontving thuisrijder Gert Schrijvers al een felbegeerd startbewijs voor het internationale kerstconcours. Tijdens de vijfde wedstrijd van het seizoen nemen Exell en Schrijvers het op tegen het Nederlandse trio Chardon, De Ronde en Timmerman, de Zweed Tomas Eriksson en de Duitser Christoph Sandmann.

De warming up staat op dinsdag 29 december om 15.15 uur op het programma, de Wereldbekerwedstrijd, waarin de wild card rijders geen punten kunnen verdienen, wordt verreden op woensdag 30 december om 22.15 uur.

Verwant artikelen

[VN] Alle wildcards WB vierspannen bekend gemaakt

Leonora
Berichten: 617
Geregistreerd: 02-05-05

Re: Boyd Exell start op Wereldbekerwedstrijd Mechelen

Link naar dit bericht Geplaatst: 09-11-09 16:33

waar ik nooit aan kan wennen is dat in de berichtgeving over mennen bijna nooit de paarden worden genoemd. Het is ondenkbaar dat er zo'n bericht over een spring- of dressuurruiter geplaatst wordt zonder vermelding van het paard waarmee hij of zij gaat.

Chantaljamie

Berichten: 390
Geregistreerd: 04-01-04
Woonplaats: Faringdon, UK

Link naar dit bericht Geplaatst: 09-11-09 19:54

Oo spannend, spannend!

Tja, ik snap wat je bedoelt Leonora, maar om iedere keer 4 paarden op te noemen is ook zo'n werk ;)

Leonora
Berichten: 617
Geregistreerd: 02-05-05

Re: Boyd Exell start op Wereldbekerwedstrijd Mechelen

Link naar dit bericht Geplaatst: 10-11-09 00:57

maar zo is het of de menners het doen en de paarden hebben
toch ook een leeuwenaandeel. Bovendien zijn het in de mensport niet alleen vierspannen, maar ook enkel- en tweespannen.