Om de sporters op de Olympische Spelen snel van en naar hun training- of wedstrijdlocatie te brengen zijn er 38 kleine borden ontwikkeld, waaruit de sporters kunnen opmaken welke zij moeten volgen om bij hun bestemming te komen. De pictogrammen zullen ook terug te vinden zijn op de tickets en op het wedstrijdveld tijdens de betreffende wedstrijd.
Voor de paardensport zijn er drie pictogrammen ontwikkeld. Dressuur, springen en voor de Eventing. Inspiratie is opgedaan uit het metroplan van Londen. De metro is een belangrijk en groot deel van Londen en wordt dagelijks gebruikt door duizenden mensen. Deze link zag de Olympische commissie van London 2012 graag terug in de pictogrammen.
De bewegwijzeringbordjes zijn een Engelse uitvinding. Ze werden voor het eerste gebruikt in 1948. De Olympische Spelen werden toen ook in Londen gehouden en sinds 1964 worden ze elke evenement gebruikt.
Nee, maar drie sporten Olympisch en endurance wordt def geen demonstratiesport (zie DER nieuws). Kosten zijn sowieso te hoog om nog meer hippische disciplines toe te voegen. Eigenlijk willen ze al af van paarden op een Olympische spelen, aangezien mensen volgens sommigen binnen IOC geen sporters zijn, maar de paarden de atleten! Denk maar aan de uitspraken van prinses Haya eerder dit jaar