wk greven: goede proef voor arjo van kekem

Moderators: Essie73, NadjaNadja, Muiz, Telpeva, ynskek, Ladybird, Polly

Toevoegen aan eigen berichten
 
 
ZEJA

Berichten: 3133
Geregistreerd: 05-12-05

wk greven: goede proef voor arjo van kekem

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 13-08-09 13:26

www.hoefnet.nl

13-08-2009

Arjo van Kekem zette vanmiddag in Greven een mooie, ontspannen proef neer, die werd beloond met 55.68 punten. Hiermee bezet Arjo voorlopig de achtste plaats in het tussenklassement.



Volgens assistent bondscoach Ad Aarts kreeg Arjo, wiens specialiteit bij de marathon ligt, de punten die hij verdiende: “Domero stond niet stil bij het binnenkomen en dat wordt direct afgestraft. De pony had iets te weinig impuls in de verzameling en hij had een klein foutje in de galop, maar verder zijn we tevreden.”



Voorlopig gaat de Duitser Franz-Josef Lehmkuhl aan de leiding met 44,80 punten, gevolgd door de Deense titelverdediger Peter Koux met 46,46 punten en Johan Verswalm uit België met 46,89. Yvonne de Ruyter staat momenteel op de vierde plaats.

Voor Nederland starten vandaag nog Melanie Becker als individueel deelnemer om 14.35 uur en Ewoud Boom in de tweespanrubriek om 15.55 uur.

Storm

Berichten: 21601
Geregistreerd: 05-06-02
Woonplaats: Brabant

Re: wk greven: goede proef voor arjo van kekem

Link naar dit bericht Geplaatst: 13-08-09 20:33