Ook stiefzoon van Prinses Haya mogelijke dopingzondaar

Moderators: Essie73, NadjaNadja, Muiz, Telpeva, ynskek, Ladybird, Polly

Toevoegen aan eigen berichten
 
 
Cayenne
Crazy Bird Lady en onze Berichtenkampioen!

Berichten: 115424
Geregistreerd: 08-08-03
Woonplaats: Haaren (NB)

Ook stiefzoon van Prinses Haya mogelijke dopingzondaar

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 24-06-09 16:09

www.dehoefslag.nl


Nadat eerder al echtgenoot Sjeik Mohammed bin Rashid al Maktoum op de lijst van (mogelijke) dopingzondaars is geplaatst, moet nu ook diens zoon en troonopvolger Sjeik Hamdan in het beklaagdenbankje van de FEI plaatsnemen. Beide namen staan op de laatste lijst met dopingverdachten die door de FEI is gepubliceerd. Het door Sjeik Hamdan gereden endurancepaard Eo Fatwi heeft positief getest op een synthetische metaboliet van stanozolol.

Deze anabole steroïde is bekend van de meest beruchte dopingovertreding uit de sportgeschiedenis, deze van sprinter Ben Johnson tijdens de Spelen van 1988. Het paard Eo Fatwi liep alweer in januari tegen de positieve test aan tijdens een 120km endurancewedstrijd in Sakhir (Bahrein). In dezelfde wedstrijd werd het paard Tahhan van Sjeik Mohammed eveneens betrapt op stanozolol en daarnaast op de tranquillizer guanabenz.

Een ruime maand later werd Tahhan voor een tweede keer positief bevonden op guanabenz. De in ernstige verlegenheid gebrachte Prinses Haya is in zowel de zaak van haar echtgenoot als van haar stiefzoon teruggetreden als FEI-presidente. Tweede vice-president Chris Hodson neemt haar taken in beide zaken waar.

hilden1971
Berichten: 674
Geregistreerd: 09-08-07

Link naar dit bericht Geplaatst: 24-06-09 16:37

Een gevalletje ons kent ons, en zal met een sisser aflopen. Wat overigens niet zal gelden voor de duitsers. FEI een flop zooi. :Y)

SanderD

Berichten: 9378
Geregistreerd: 25-07-04
Woonplaats: Gent + Sittard

Re: Ook stiefzoon van Prinses Haya mogelijke dopingzondaar

Link naar dit bericht Geplaatst: 24-06-09 16:59

Pff, het is wat met die doping. Sowieso lijkt het me een enorme chaos momenteel in de FEI. Eerst dat gedoe met het jury-systeem van de dressuur, en nu het beleid rondom doping waar natuurlijk kritiek op gaat komen. :(:)

_Rianne_
Berichten: 5240
Geregistreerd: 15-06-03
Woonplaats: Huisje weltevree :)

Re: Ook stiefzoon van Prinses Haya mogelijke dopingzondaar

Link naar dit bericht Geplaatst: 24-06-09 17:10

Hebben ze een nieuw woord geleerd? DOPING.

Hoe help ik de sport zo snel mogelijk naar de kl*te.

xamberr

Berichten: 250
Geregistreerd: 05-03-08
Woonplaats: Lutjebroek

Re: Ook stiefzoon van Prinses Haya mogelijke dopingzondaar

Link naar dit bericht Geplaatst: 24-06-09 20:11

waar gaat dit heen !

samba
Berichten: 400
Geregistreerd: 27-07-03
Woonplaats: sassenheim

Link naar dit bericht Geplaatst: 24-06-09 22:00

Topsport. Het doel heiligt de middelen. Welzijn van de paarden is in ieder geval op heel veel vlakken niet prioriteit één. En dat geld voor alle discipline's jammer genoeg.

samba
Berichten: 400
Geregistreerd: 27-07-03
Woonplaats: sassenheim

Link naar dit bericht Geplaatst: 24-06-09 22:05

Organisatie's als FEI en andere moeten heel duidelijk optreden en laten zien dat dit absoluut ook niet een klein beetje georloofd word. Er worden al genoeg dingen als "normaal" overgenomen laat dit er niet nog een zijn.

Alleen dat geld he .................

annemarieke9
Berichten: 53
Geregistreerd: 25-08-08

Re: Ook stiefzoon van Prinses Haya mogelijke dopingzondaar

Link naar dit bericht Geplaatst: 25-06-09 08:54

even iets heel anders, er staat stiefzoon, volgens het woorden boek een zoon uit een vroeger huwlijk, nu is het wel uit een ouder huwlijk als met Haya. Maar hij is nog steeds met die eerste vrouw, hij heeft er gewoon een bij genomen. :)