Twee nieuwe hengsten ingeschreven bij het BWP

Moderators: NadjaNadja, Essie73, Polly, Muiz, Telpeva, ynskek, Ladybird

Toevoegen aan eigen berichten
 
 
Cayenne
Crazy Bird Lady en onze Berichtenkampioen!

Berichten: 115099
Geregistreerd: 08-08-03
Woonplaats: Haaren (NB)

Twee nieuwe hengsten ingeschreven bij het BWP

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 30-04-09 07:22

www.dehoefslag.nl


Het Belgisch Warmbloedpaardenstamboek heeft er twee nieuwe goedgekeurde hengsten bij. Na de zogenaamde uitgestelde derde fase sprong het licht op groen voor Cablo Z (Calato x Pablo) en Edjaz van ’t Merelsnest. Edjaz is een zoon van Nabab de Rêve uit een volle zus van Sapphire (v. Darco), de nummer twee van de recente wereldbekerfinale springen.

De uitgestelde derde fase is bestemd voor aangewezen hengsten die eind maart vanwege veterinaire redenen niet deel konden nemen aan de reguliere derde fase. Waar de derde fase is uitgebreid naar vier dagen, bestaat de uitgestelde fase nog altijd uit één dag. Een woordvoerster van het BWP: ‘Dit is niet ideaal maar kon organisatorisch niet anders.
Wel heeft de jury hierdoor streng geselecteerd.’ Deze strenge selectie betekende dat er van de zes aanwezige hengsten vier niet werden gekeurd. Dit betrof zonen van Diamant de Semilly, Padinus, Breemeersen Adorado en Chicago Z. De laatste twee behoorden bij de tweede fase tot de vijf geprimeerde hengsten. Van deze vijf heeft alleen kampioen Gigolo van de Padenborre het nu tot goedkeuring gebracht.

lientjeds
Berichten: 1160
Geregistreerd: 07-03-08
Woonplaats: Ergens tussen Gent & Lokeren (België)

Re: Twee nieuwe hengsten ingeschreven bij het BWP

Link naar dit bericht Geplaatst: 30-04-09 15:22

Wat vreemd, ik vond die hengst van Adorado echt een chique verschijning, mooi bewegen, geprimeerd, en dan toch niet gekeurd :?

s0173957

Berichten: 5643
Geregistreerd: 19-06-08

Link naar dit bericht Geplaatst: 30-04-09 19:13

Is dat die Gorki?

arun

Berichten: 651
Geregistreerd: 08-02-09
Woonplaats: Zuid-West-Vlaanderen

Re: Twee nieuwe hengsten ingeschreven bij het BWP

Link naar dit bericht Geplaatst: 30-04-09 23:07

Gorki is een Adorado, gefokt door kennis van ons.
Was de keuring zeker waardig geweest.

lientjeds
Berichten: 1160
Geregistreerd: 07-03-08
Woonplaats: Ergens tussen Gent & Lokeren (België)

Re: Twee nieuwe hengsten ingeschreven bij het BWP

Link naar dit bericht Geplaatst: 04-05-09 09:35

ja, op die hengst had ik het dus, Gorki.
Ik vond hem ook zeker de moeite waard!

arun

Berichten: 651
Geregistreerd: 08-02-09
Woonplaats: Zuid-West-Vlaanderen

Re: Twee nieuwe hengsten ingeschreven bij het BWP

Link naar dit bericht Geplaatst: 04-05-09 11:57

Update : hij is nog niet afgekeurd ook trouwens. Hij is nog niet voorgebracht geweest voor de laatste keer. Zou later dit jaar gebeuren volgens dat ik dit weekend vernam. Kans dit er dus in dat hij nog gekeurd wordt.

lientjeds
Berichten: 1160
Geregistreerd: 07-03-08
Woonplaats: Ergens tussen Gent & Lokeren (België)

Link naar dit bericht Geplaatst: 04-05-09 12:04

ah zo, ik vond het al héél bizar, geprimeerd tijdens 2e fase, beeldig mooie hengst met echt goede bewegingen, en niet gekeurd :?

Maar dat die nog niet voorgebracht werd, dat verklaart véél.