Starlet
Afgelopen zaterdag werd de Centrale hengstenkeuring van het Nederlands New Forest Pony Stamboek georganiseerd in Ermelo. Op deze keuring worden niet alleen nieuwe hengsten goedgekeurd maar worden ook reeds goedgekeurde hengsten gepresenteerd.
Er waren ook 2 titels te winnen: beste jonge hengst en het algemeen kampioenschap.
De strijd om de titel jonge hengst was spannend en ging tussen 7 hengsten van vier tot en met acht jaar oud. Jacodi's Bo Barclay (V: Woodrow Carisbrooke), Jacodi's Anja's Adino (V: Woodrow Carisbrooke), Poppings Macho (V: Meonbury Peter Rabbit), Sulaatik's Versace (Valentino), Easter Mountain Didly Do (V: Blackwell Bo Didly), Tongerenhof Peridoot (V: Wayland Cranberry) en Polsbury Pirelli (V: Polsbury Pajero) werden op kop geplaatst in hun rubriek en streden tegen elkaar. Jacodi's Bo's Barclay won uiteindelijk de titel.

Jacodi's Bo's Barclay (Woodrow Carisbrooke x Beaucandan Brendan)
Het algemeen kampioenschap is gewonnen door de vader van de beste jonge hengst: Woodrow Carisbrooke (V: Peveril Peter Piper). Hij moest het opnemen tegen Vivienne's Vision of Freedom (V: Valentino).

Woodrow Carisbrooke (Peveril Peter Piper x Wootton Sparky)
De hengst Justice H.R (V: Kantje's Ronaldo), kreeg op deze dag twee predikaten uitgereikt: preferent en prestatie fokhengst. Hij werd tevens voor 3 jaar goedgekeurd.

Justice H.R. (Kantje's Ronaldo x Vernons Vineyard)
De naar het buitenland verkochte Reekamp's Saladin en De Mensinghe's Rinaldo kregen hun predikaat Prestatie dekhengst uitgereikt, Saladin door zijn resulateten in de dressuur en Rionaldo bij het springen.
De Mensinghe's Rinaldo staat daar en dus niet in het buitenland. 
Erg gaaf dat ie weer kampioen is. En Barclay is inderdaad een prachtig dier, en in de omgang ook super fijn, wat ook heel belangrijk is voor een hengst.