
Don Bedo
Foto: landgestut warendorf
De Westfaalse dekhengst Don Bedo is overleden. De donkerbruine hengst van Donnerhall uit de staatspremiemerrie Rosita (Rosenkavalier x Apart x Cyrus) werd geeuthanaseerd.
Don Bedo werd in 1998 kampioen tijdens de hengstenkeuring en slaagde voor zijn verrichtingsexamen met een overall score van 119.05. Met deze score wist hij de vierde plaats te bezetten uit een totaal van achttien hengsten, en finishte als tweede in de dressuur met een score van 131.87.
Don Bedo produceerde 25 staatspremiemerries en heeft 158 nakomelingen geregistreerd staan als sportpaard. Zijn meest bekende zoon was tevens de kampioen van de hengstenkeuring in 2003, Dancing Dynamite (van Florin (Fidermark I x Worldchamp). Don Bedo werd getraind op Grand Prix nivo en had ook een goedgekeurde volle broer: Don Bedo II.
Landgestut Warendorf heeft de afgelopen tijd veel hengsten verloren. De oudere hengsten Prestige xx en Weltruf stierven, maar ook de jonge Precioso liet het leven.
Don Bedo is slechts 12 jaar oud geworden.




.. ik bedoel hoe zonde is dit!!