Reusachtig paard verrijst langs treinspoor

Moderators: NadjaNadja, Essie73, Polly, Muiz, Telpeva, ynskek, Ladybird

Toevoegen aan eigen berichten
 
 
Angela

Berichten: 25693
Geregistreerd: 21-03-05
Woonplaats: Beuningen

Reusachtig paard verrijst langs treinspoor

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 11-02-09 10:43

www.horses.nl


De Britse kunstenaar Mark Wallinger is de ontwerper van een wit paardenbeeld met een hoogte van 50 meter dat binnen enkele jaren in de omgeving van treinstation Ebbsfleet (Engeland) verrijst. Zijn 2,3 miljoen euro kostende kunstwerk genaamd Angel of the South is door de lokale kunstcommissie uitgeroepen tot winnaar van een prijsvraag.

Ebbsfleet is een van de stations van de Eurostar, de trein die Londen met het Europese vasteland verbindt. Jaarlijks gaan ongeveer 60 miljoen mensen het enorme paard passeren. Wallinger hoopt zijn gigantische kunstwerk in 2012 voor de opening van de Olympische Spelen in Londen klaar te hebben. Het duurt waarschijnlijk nog een jaar voordat de lokale autoriteiten alle vergunningen hebben verstrekt.

Vjestagirl

Berichten: 26954
Geregistreerd: 11-08-06

Re: Reusachtig paard verrijst langs treinspoor

Link naar dit bericht Geplaatst: 11-02-09 10:44

Ik ben heeeel benieuwd, 50 meter is echt hoog, er gaan vast omwonenden klagen

Pluttersput

Berichten: 15042
Geregistreerd: 11-09-05

Link naar dit bericht Geplaatst: 11-02-09 10:45

Ik dacht dat dit al bekend was? Iig is er volgens mij ook al eens eerder zo'n planning geweest. Ik zou bijna tegen die tijd naar Engeland gaan om te gaan kijken!

Karin

Berichten: 65350
Geregistreerd: 10-01-01

Link naar dit bericht Geplaatst: 11-02-09 18:51