Jean Claude van Geenberghe neemt afscheid van zijn Quintus

Moderators: NadjaNadja, Essie73, Polly, Muiz, Telpeva, ynskek, Ladybird

Toevoegen aan eigen berichten
 
 
Cayenne
Crazy Bird Lady en onze Berichtenkampioen!

Berichten: 115099
Geregistreerd: 08-08-03
Woonplaats: Haaren (NB)

Jean Claude van Geenberghe neemt afscheid van zijn Quintus

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 05-02-09 11:37

http://www.galop.be



Jean Claude Van Geenberghe heeft afscheid genomen van Quintus (Pavarotti vd Helle x Garicthou x). De zestienjarige hengst van Arnold de Brabandere werd recent in het Zilveren Spoor in Moorsele gelauwerd als BWP Ambassadeur en stapt nu definitief uit de sport. Dat zijn alle betrokkenen in onderling overleg overeengekomen. Quintus begint bij Damiaan Van Hollebeke aan zijn tweede carrière als dekhengst.

Jean Claude Van Geenberghe sprong met Quintus naar de finale op de Spelen in Hongkong. Ze finishten tiende, hun laatste grote wapenfeit.

Quintus is het vijfde product van Opaline des Pins, en tevens haar derde goedgekeurde zoon. 2005 Was het sportieve topjaar van Quintus met als uitschieter winst in de GP van Dublin, een tweede plaats in de Super League van Dublin en een derde plaats in de landenprijs van Lummen. 2005 was tevens het jaar dat Van Geenberghe uitweek naar Oekraïne. Een jaar later plaatste het nieuwe team rond Onychschenko zich tijdens de WEG in Aken voor de Olympische Spelen. Van Geenberghe en Quintus presteerden sterk met een tiende plaats.
Quintus nam onder Belgische vlag eenmaal deel aan een EK, in 2003 in Donaueschingen.

hanny_jelke

Berichten: 5577
Geregistreerd: 20-05-08
Woonplaats: grave

Link naar dit bericht Geplaatst: 05-02-09 20:54

mooie leeftijd voor het beginnen in een nieuwe carrierre en niet elke training en wedstrijd weer kans op blessuers
hopelijk geeft hij al zijn goede kwalitiete door aaan zijn veulelelens// 8-)