Verenigingen kiezen voor spring- en voltigelessen

Moderators: NadjaNadja, Essie73, Polly, Muiz, Telpeva, ynskek, Ladybird

Toevoegen aan eigen berichten
 
 
Cayenne
Crazy Bird Lady en onze Berichtenkampioen!

Berichten: 115099
Geregistreerd: 08-08-03
Woonplaats: Haaren (NB)

Verenigingen kiezen voor spring- en voltigelessen

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 03-02-09 20:03

www.knhs.nl


De vijf verenigingen die mee hebben geholpen aan de totstandkoming van de KNHS brochures Jeugdbeleid hebben een cadeau aangeboden gekregen in de vorm van een clinic of lesmiddag.

De twee verenigingen PC Wittenhorst en Ponyclub Nienoord hebben gekozen voor voltigelessen van Cynthia Danvers, voormalig succesvol voltigeur en trainster van voltigeteam Roy Rogers. Dit zal voor Wittenhorst op 28 februari plaatsvinden en voor Nienoord een nader te bepalen datum in april.

De overige drie verenigingen RSV De Combinatie, De Kwintoruiters en PC Oud-Beijerland kozen voor springlessen van oud ponybondscoach Wim Bonhof . Deze lessen voor deze verenigingen zullen vanaf eind februari plaatsvinden.

Tijdens de lesmiddagen krijgen de verenigingen uiteraard instructieve lessen van Cynthia Danvers en Wim Bonhof en worden ze enthousiast gemaakt voor deze discipline van paardensport. Wat hopelijk een goede stimulans zal zijn voor de verenigingen om zelf deze lessen ook aan te bieden aan de leden van de vereniging en de jeugdruiters.