Eerste Hartog Lucerne Trophy voor Kelly Jochems

Moderators: NadjaNadja, Essie73, Polly, Muiz, Telpeva, ynskek, Ladybird

Toevoegen aan eigen berichten
 
 
Cayenne
Crazy Bird Lady en onze Berichtenkampioen!

Berichten: 115099
Geregistreerd: 08-08-03
Woonplaats: Haaren (NB)

Eerste Hartog Lucerne Trophy voor Kelly Jochems

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 16-12-08 06:12

www.knhs.nl


Kelly Jochems (Achtmaal) heeft afgelopen zondag 14 december de eerste competitiewedstrijd van het nieuwe seizoen van de KNHS-Hartog Lucerne Trophy gewonnen.
Met haar pony Jolly Coeur kreeg ze van stijljury Luc Steeghs een waardering van 8 punten en reed ze een foutloze eerste manche. Een springfout maar snelle tijd in de tweede manche was goed voor de overwinning. De competitiewedstrijd voor Z-ponyruiters werd georganiseerd op het prachtige Hippisch Centrum De Leistert in het Limburgse Roggel.

Stalruiter van Stal Hendrix, Luc Steeghs, was gelegenheidsjury in Roggel en beoordeelde de veertig Z-combinaties op rijstijl. Voor maar liefst veertien deelnemers was de eerste manche een te grote opgave en dit resulteerde in uitsluiting. De vijftien beste ruiters uit de eerste manche, op basis van stijl- en strafpunten, plaatsten zich voor de tweede ronde, die op tijd werd gereden. In de totaaluitslag werd Lisa Nooren (Huy B) tweede met McFly III. Amber Fijen (Nieuwstadt) met Rashing Boy, Megan Laseur (Soest met Joly’s Ulana en Margaretha Scholten (Putten) behaalden over beide manches evenveel plaatsingspunten en werden ex eaquo derde. De volgende wedstrijden in het kader van de KNHS-Hartog Lucerne Trophy worden gehouden in Nieuwe en Sint Joosland (zondag 11 januari), Hardenberg (zaterdag 24 januari), Balkbrug (zondag 8 februari) en Bathmen (zondag 22 februari).

De KNHS-Hartog Lucerne Trophy 2009 is een springcompetitie voor pony's op Z-niveau, die bestaat uit een reeks van verschillende competitiewedstrijden. De beste 24 (gekwalificeerde) combinaties plaatsen zich voor de finale. Startgerechtigd in deze competitie zijn ruiters en amazones die in 2009 niet ouder zijn dan 16 jaar en met een D-pony tenminste zijn opgenomen in het springen klasse Z + 2. Het belangrijkste doel van de KNHS-Hartog Lucerne Trophy is het bevorderen van een betere doorstroming naar de klasse ZZ en de KNHS-Roelofsen Raalte Trophy.