Moderators: NadjaNadja, Essie73, Polly, Muiz, Telpeva, ynskek, Ladybird
Inujojo schreef:Goh, blijven de voetgangers dan ook van de ruiterpaden af, zodat als jij langs komt galopperen je niet ineens vol op de rem moet omdat er een voetganger loopt waar hij niet hoort? En dan maar niet te spreken over mountainbikers die overal rijden terwijl zij ook speciale paden hebben maar toch nog het liefst gaan rondcrossen op het ruiterpad en praktisch door mij en mijn paard heen gaan?
Maar ze hebben wel gelijk, we hebben ruiterpaden, daar moeten we ook blijven ( daar hou ik me ook aan ), maar ik wou dat de rest van de wereld dat ook eens deed, blijven op de paden waar ze horen, in plaats van meteen moord en brand te schreeuwen als er een paard op de wandellpaden rijdt.
amondi schreef:.... een verhaal vertelde van een mevrouw die met haar Scoot mobiel was gevallen in het bos....
..... en heb gevraagd waarom iemand met een motorvoertuig geen bekeuring kreeg in het bos en een ruiter wel.....
??
!). Je zou een mindervalide dan de kans ontnemen om überhaupt nog in een bos te kunnen komen! Daarbij maken die dingen nauwelijks herrie (iig geen vergelijk met een brommer/motor), produceren geen uitlaatgassen en snelheidsduivels kan je die mensen ook niet noemen
.
.Marije88 schreef:Ik woon in dit dorp er zijn in dit dorp vele mogelijkheden om naar buiten te gaan met het paard. Er staan hekken en borden bij het bosje in kwestie dat er alleen voetgangers mogen komen. Het betreft een bosje, ondanks dat het bericht doet denken dat het een GROOT bos is. Het is een klein bosje, met 1 enkel wandelpadje en GEEN ruiterpaden, zoals ik al zei is er alleen toegang voor wandelaars.
Deze meiden, om wie het gaat hebben mij ook meerdere malen van de sokken gereden. Ze rijden asociaal hard met twee pony's op enorm smalle padjes. En het is gewoon levensgevaarlijk, ze galoperen als gekken en je moet maar in de bosjes springen als ze er aan komen, aan de kant gaan ze niet. Ik ben het dan ook zeer zeker eens met het dorpsbelang.

Citaat:Het is een voetganger niet verboden om over ruiterpaden te wandelen hoor!
Cowgirl schreef:Citaat:Het is een voetganger niet verboden om over ruiterpaden te wandelen hoor!
Dan moet dat maar wel eens gebeuren denk ik . Het is gewoon voor beide partijen levensgevaarlijk.
Misschien dat het in drenthe meevalt met vanwege lange rechte routes maar hier aan de kust zijn het alleen kronkel paden waar je dus hooguit 10 meter voor je uit kan kijken. Dan wil je echt niet om de bocht een kind op je pad hebben hoor.
linky schreef:Dat moet je nou ook niet doen, met je paard over wandelpaden.................. zo krijgen alle ruiters een slechte naam!