Moderators: Essie73, Coby, balance, Firelight, Dyonne, NadjaNadja, Neonlight, Sica, C_arola
Anthea schreef:Omdat dat stoer is. Duh.
tamaartjeee schreef:Ja idd haha
Er was ook een meisje die zichzelf nogal stoer vond die dacht ineens op een paard te gaan zitten om hem te beleren wat doet ze op haar hoofd? een cowboyhoed
Dat heeft toch geen nut?


twistermahoi schreef:Ik rijd meestal met cap, maar heel af en toe wordt het me gewoon te warm dan doe ik een pet op, nog voor me ogen tegen de zon maar wel lekker luchtig.

toch??
een pet is wel handig tegen de zon en is niet zo warm als een cap. (zelf rijd ik met cap) maar ik laat iedereen kiezen wat ze zelf graag willen!
)
) Tijdens het rijden heb ik er geen last van maar als ik de cap na het rijden af zet lijkt het wel alsof mijn hoofd ontploft. Het lucht bijna niet daarboven tijdens het rijden. Nu moet ik wel bekennen dat ik nog steeds zo'n oude cap heb en dat het hoogtijd voor een nieuwe is