Moderators: Essie73, Coby, balance, Firelight, Dyonne, NadjaNadja, Neonlight, Sica, C_arola

) slecht gaat lopen en pijn in zijn lijf/benen krijgt is niet meer dan logisch. Dat goed leren rijden en je paard recht leren richten het grootste deel van de oplossing is, is een waarheid als een koe en je kunt m.i. beter naar een trainer stappen die beter uit zijn woorden komt dan de Bodt.
Wel worden de straalbeentjes met een röntgenfoto beoordeeld en daar word een klassering aangehangen nav de kwaliteit van het bot. Maar dan nog is dat geen sluitende diagnose.
). Volgens mijn da was het ook overbelasting waardoor ze zo ernstig artrose en dergelijke heeft.KiWiKo schreef:antoine de both![]()
![]()
heel duidelijk, heel klassiek en standaard bij elke goede trainer![]()
![]()
hier op bokt is heel veel te vinden over Antione en zijn werkwijze
Armaris schreef:
Als je andere personen wilt gaan belachelijk maken zou ik als ik jou was toch eerst leren hun naam deftig te schrijven.
Armaris schreef:KiWiKo schreef:antoine de both![]()
![]()
heel duidelijk, heel klassiek en standaard bij elke goede trainer![]()
![]()
hier op bokt is heel veel te vinden over Antione en zijn werkwijze
Als je andere personen wilt gaan belachelijk maken zou ik als ik jou was toch eerst leren hun naam deftig te schrijven.Als je er niet mee eens bent,moei je dan niet in het topic.
Ik geloof wel in Antoine,heb hem nog nooit aan het werk gezien(helaas),de staleigenaresse rijdt volgens zijn methode en het gaat zeer goed,het plaatje is ook meer ontspannen.
Bovendien doet(zoals Zep het mooi verwoordt)het gros van de trainers NIET aan de klassieke dressuur.
Ik zie zeer veel dat ruiters met de handen laag rijden terwijl de bewuste methode neigt naar het rijden met de handen hoog.
Touwladder schreef:Armaris schreef:
Als je andere personen wilt gaan belachelijk maken zou ik als ik jou was toch eerst leren hun naam deftig te schrijven.
Asjeblieft zeg. Let dan ook even op je eigen stijl en spelfouten...
KiWiKo schreef:reageer je niet een klein tikkie overdreven ???????? Tjongejongejonge.
Wat hij doet is heel klassiek, en heel standaard bij de goede trainer........ niks meer niks minder.
en ik weet niet waar jij uit mijn post haalt dat ik het er niet mee eens ben, moet je mij maar even aanwijzen, en AdB belachelijk maken doe ik al helemaal niet
Armaris schreef:Oja?Waar zie jij fouten?
....................daar ging het nou nl om
maar ik ben het zelf ook niet helemaal eens met de werkwijze van AdB. KiWiKo schreef:ik vind dat je wel overdreven reageert, maar wijs nou maar even aan waar ik hem belachelijk maak........ in plaats van op de man spelen
