Gisteren waren mijn man en ik vier jaar getrouwd.....en nog steeds heb ik de trouwfoto's op een cdrommetje staan waar dus niets meer mee gedaan is. Reuze jammer want we hebben best heel mooie foto's. Het zijn er zo'n 300 waarvan ik er zelf zo'n 110 echt de moeite waard vind. Ik ben al aan het tobben geweest met een kruidvat/hema boek maar ik kom er niet uit, vind het er gewoon ook echt niet uitzien!!!
Ik zou het leuk vinden om sommige foto's ook wat bewerkt te hebben, qua formaat, uitgesneden, filter etc. Ik kan daar dus helemaal niets van.
Onze huwelijksreis heb ik een scrapbook van laten maken, op zich erg leuk maar niet voor de huwelijksfoto's zelf, daar wil ik iets luxers van hebben.
Dus kom maar op, wil graag weten wat je ongeveer van plan bent en uiteraard ongeveer de kosten ervan!