Ik zit te tweifelen of ik 1 van deze 2 langs zal laten komen voor een nieuw zadel (waarschijnlijk wintec). Welk van de 2 zou het beste zijn? Of weet iemand nog iemand anders die met wintec langs huis komt.
Volgens mij is divoza niet echt geweldig met het passen van zadels, van wat ik zo hoor hier op bokt.. Misschien kun je eens een paar zadelmakers bij jou in de buurt bellen. Zal er vast wel eentje zijn die ook wintecs verkoopt, en die hebben er meer verstand van.
ooteman zou ik ook niet doen.. Die verkoopt je veel liever een duurder zadel.. Je zou Labieb(de gouden naald) eens kunnen proberen..Komt op locatie, neemt alle tijd voor je.. En komt als het moet nog wel 10x terug.
BestFit heb ik 2 weken geleden laten komen (dan wel niet voor een wintec maar lederen zadel)
Weet niet precies wat voor wintec je in gedachten had? Ze hebben op dit moment de zadels van HDR in de aanbieding van 1250,- voor 1000,- en dan betaal je geen voorrijkosten en paskosten etc. Je krijgt er een gratis opvulbeurt bij, bij een lederen zadel een onderhoudssetje. Service is ook gewoon super, nemen de tijd voor je, voeren kleine aanpassingen op locatie. Bij mij moest het zadel wat worden opgevult zodat het netjes aansloot, maar daar heb ik ook niets voor betaald. Hij komt door heel nederland.