Hallo,
Om mezelf verder te ontwikkelen in de dressuur/paardens’sport’, wil ik kijken of er de mogelijkheid is om via een particulier te lessen op een ‘ervaren’ dressuurpaard.
Info.
Ik ben in het bezit van een ouder paard en een pony.
Met mijn paard ben ik eind 2007 weer begonnen met dressuurles, ze vind dit leuk en ik heb veel van haar geleerd. Vanwege haar leeftijd werken haar spieren en botten niet meer zo mee en ze mag nu lekker genieten van de bosritjes en haar ‘pensioen’.
Met mijn pony rijd ik recreatief door de bossen, hoewel het de planning was om dit jaar endurance te starten is dat door omstandigheden niet gelukt.
Opgegroeid tussen de paarden en pony’s, ik zou niet weten hoe het zonder ze is. Inmiddels ben ik 21 jaar. Dressuur is een tak van de paardensport dat mij altijd heeft getrokken, maar nooit de ambitie gehad om wedstrijden te rijden. Omdat het de laatste 2 a 3 jaar enorm is gaan kriebelen en het verlangen groeide om in de dressuur meer te leren, wil ik nu kijken of er die mogelijkheid is.
Manegelessen zijn gezellig, maar na het bezoeken van diverse manege’s en het meekijken met verschillende lessen, is dit niet wat ik zoek. Ik wil echt iets leren!
Mocht er iemand zijn die mij deze kans wilt geven, meer informatie willen, vragen hebben, stuur gerust een PB.
Vriendelijke groet,
Gwen
(In bezit van eigen vervoer.)