Welke hoefsmeden werken er in de omgeving Borculo, Lochem, Gelselaar? Graag met naam en toenaam (dus adres/telefoon en reputatie). Alvast bedankt voor jullie reacties!
Wij hebben een smid die net over de grens woont. Nederlander en aangesloten bij van Nassau. Van www.hoofcare.nl Hij heet Raymond Aarse. Zeer kundige smid. Op de site staat wel zijn telefoonnummer.
Graag gedaan. Hij doet het echt netjes en is super met de paarden. Hij heeft ook nog tijd daar hij nog niet zolang hgier woont en zijn klantenkring opbouwt. Hij komt altijd keurig op tijd en is snel met een afspraak.
Dank voor de tip. Wij hebben besloten het bij onze oude smid te houden (goede prijs/kwaliteit, alleen moet ie iets verder rijden, maar dat is voor een 12-tal paarden in een keer geen probleem).