Ik heb mijn paardje daar laten inrijden en dat is me zo goed bevallen dat ik er nu nog sta (in pension). Als je bij het forum van de paardelarij kijkt kan je de dagboekjes van de verschillende trainingspaarden zien.
Het is voor hen moeilijk om er een tijd aan vast te plakken want het ene paard pikt iets sneller op dan het andere. Maar om je een indicatie te geven, die van mij was vrij makkelijk en is een maand in training geweest daarna was het aan mij om haar verder door te rijden.
Ik zou zeggen, neem gewoon vrijblijvend contact met hen op en maak eens een afspraak om te komen kijken, dan kunnen zij ook tijd voor je vrijmaken om uitgebreid uitleg te geven en om event. een training mee te bekijken. Je bent natuurlijk altijd welkom maar zonder afspraak hebben ze niet altijd even veel tijd, i.v.m. trainingen en andere lopende afspraken