Moderators: Essie73, Coby, balance, Firelight, Dyonne, Neonlight, Sica, NadjaNadja, C_arola
Terwijl ik helemaal niet into natural dingen ben. Maar zoals je zegt, dieren zijn maar een keer jong en ik vind dat ze daar van moeten kunnen genieten. En ik denk dat ze dat minder goed kunnen in kleine afgezette weitjes en groepsstallen dan in een mooi gebied waar ze vrij in mogen rondlopen 
En daarom open ik dit topic juist, in de hoop ervaringen van andere mensen over deze opfok te krijgen. Sammie schreef:Vind je gek? heb hier al meer overgelezen, maar volgens mij krijg je een half wild dier terug
Een paard moet een paard zijn en geen schijterd, maar dan ook geen schijterd tegenover mensen. Die kopschuw zijn omdat ze maar 4x in het jaar een wormenkuur in hun mik geduwd krijgen. (bij wijze van)
. Dani62 schreef:Wat een onzin.
Het is juist goed een paard te hebben dat zich ook wel red zonder mensen.
Ik heb echt een hékel aan paarden die zowat in je kruipen omdat ze niet weten hoe ze zich gewoon als paard moeten gedragen.
Mizsz_Kitty schreef:ik neem aan dat dit als voorbeeld word gebruikt.
doordat het zover weg is moet je wel heel erg op die mensen vertrouwen...
getup schreef:Dat vind ik ook een aanrader.Ik ken die opfok niet, maar wel een hele goede in Duitsland: http://www.eifelopfok.com. Daar krijg je ook een paard met hele gespierde kont van terug.

Katja schreef:Ik ken dit bedrijf in Tsjechië niet maar heb van dichtbij hele slechte ervaringen meegemaakt met paarden die daar gelopen hebben. 1 van de problemen is dat er weinig goede smeden rondlopen en het niveau van dierenartsen ook niet is wat we hier gewend zijn.
. Dus daar wil ik sowieso even gaan kijken. Tsjechië en Duitsland is wel wat lastiger om te gaan kijken. Een vriendin van mij had het er trouwens ook over dat ze hoorde dat er andere paarden mee terug werden gegeven dan dat je gebracht had. Niet dat ik mijn poonie niet uit duizenden zou herkennen, maar toch...