Ik heb eventueel de beschikking over een tweepaardstrailer met zeil aan de achterkant, maar ik wil het risico niet lopen om haar daar los in te zetten (ze is dan overigens wel afgespeend).
Ik wil haar ook niet vastzetten, ze staat braaf stil, maar ik vind het risico te groot bij een veulen dat nog nooit in een trailer gestaan heeft.
Moeders mee is ook geen optie, het is een rit van 2 uur en ik zou het zelf niet bepaald prettig vinden om met een merrie die net d'r veulen gedag heeft moeten zeggen zo'n stuk te rijden, dus dat wil ik anderen ook niet aan doen.
Bottomline is dat we haar zonder moeder meenemen en dat ik haar graag los wil hebben staan.
De auto in kwestie mag 1.000 kg geremd trekken.
Dus als er iemand een gesloten trailer te leen of eventueel te huur heeft in september of oktober in de regio Tilburg, laat even wat weten!
