Jullie ervaring zadelpasservice Divoza, Hyporama, Rijs etc

Moderators: Coby, balance, Dyonne, Sica, C_arola, Neonlight, Firelight

Toevoegen aan eigen berichten
 
 
saltpepper
Berichten: 343
Geregistreerd: 22-02-06

Jullie ervaring zadelpasservice Divoza, Hyporama, Rijs etc

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 18-03-07 14:15

Hoe zijn jullie ervaringen met de zadelpasservice van Divoza (Z'meer), Hyporama uit Rotterdam, van Rijs uit Zevenhuizen?

Hebben Sta-rho (Rhoon) en Commijs (Rotterdam) ook een zadelpasservice (komen ze aan huis?).

Komen zadelpasservices alleen met nieuwe zadels of bestaan er ook die tweedehandszadels meenemen?

Greetz Mexxiemaal

simplyberg
Berichten: 245
Geregistreerd: 01-03-07
Woonplaats: Waddinxveen

Re: Jullie ervaring zadelpasservice Divoza, Hyporama, Rijs etc

Link naar dit bericht Geplaatst: 18-03-07 14:19

Van rijs, divoza en hyporama komen aan huis. Sta rho niet, maar daar zijn de meeste mensen wel tevreden over.

Van rijs is wel goed als het om een nieuw zadel gaat, maar niet als het alleen is om te kijken of een tweedehands goed ligt.
Hij zei een keer van een paard dat ie hartstikke slecht liep, dat ie niet goed was en op de foto gezet moest worden. En dat terwijl dat paard hartstikke goed op de foto's was. Hij liep alleen een beetje erg teugelkreupel, omdat ie nog niet zo lang gereden werd, hij was drie.
Dus ik heb het niet zo op van Rijs

shir_1711

Berichten: 251
Geregistreerd: 11-06-05
Woonplaats: rotterdam

Re: Jullie ervaring zadelpasservice Divoza, Hyporama, Rijs etc

Link naar dit bericht Geplaatst: 18-03-07 14:47

Commijs heeft geen passervice. Van reijs zou ik zelf nooit doen. Hoor er geen beste verhalen over. Ik vind Hyporama erg netjes.

_Nicky

Berichten: 5195
Geregistreerd: 21-02-06

Re: Jullie ervaring zadelpasservice Divoza, Hyporama, Rijs etc

Link naar dit bericht Geplaatst: 18-03-07 15:27

Van Rijs is super! Je moet alleen wel van Rijs zelf hebben, en niet iemand anders. Hij neemt veel zadels mee naar stal, zodat je zelf kan bepalen welke het fijnste zit en hij bekijkt welke het beste ligt op je paard. Als het nodig is, wordt het zadel aangepast en kan je hem een paar dagen erna ophalen. Bovendien geeft van Rijs een hoge inruilprijs voor je oude zadel. Mijn eerste zadel kwam van de Sta-Rho, maar bleek helaas niet meer goed te liggen.
Met de Hyporama heb ik geen ervaring.

Supertje

Berichten: 7200
Geregistreerd: 03-10-02
Woonplaats: Hoekse waard

Re: Jullie ervaring zadelpasservice Divoza, Hyporama, Rijs etc

Link naar dit bericht Geplaatst: 18-03-07 16:16

Vrijwel alle passervices komen alleen met nieuwe zadels aan huis, voor een 2e hands zul je er toch zelf heen moeten.

Sta-Rho heeft wel enorm veel 2ehands zadels liggen, en bovendien een binnenbak waar je gelijk kunt passen en rijden.
Qua nieuwe zadels heb ik er geen ervaring mee.

Van Rijs neemt veel zadels mee als hij komt passen, en over de service bij mijn nieuwe dressuurzadel was ik zeker tevreden, is perfect aangepast aan mijn paard.
Met opvullen en aanpassen van een ander 2e hands zadel heb ik helaas later een heel wat mindere ervaring gehad. Zadel is 3x opgevuld en aangepast en paste nog niet terwijl hij het goed vond liggen (en ja, dit was van Rijs zelf). Dit zadel brugde zo erg dat je je hele hand er onderdoor kon halen zonder de kussens aan te raken in het midden.....
Door een andere zadelmaker werd me later verteld dat dit zadel onmogelijk aan te passen zou zijn, aangezien de vorm van de boom compleet verkeerd was voor mijn paard.

twister42
Berichten: 523
Geregistreerd: 19-05-06

Re: Jullie ervaring zadelpasservice Divoza, Hyporama, Rijs etc

Link naar dit bericht Geplaatst: 18-03-07 16:26

ik heb ook slechte ervaring met van Rijs, met hem zelf, ik heb mijn zadel niet bij hem gekocht, na twee jaar vond ik dat het niet helemaal goed meer lag, iemand anders van stal heeft het zadel van haar wel bij van Rijs gekocht, ik had van Rijs gebeld en gevraagd of hij bij mij ook wilde kijken als hij er toch was voor haar. Was geen probleem, zadel bekeken en moest wat uitgehaald worden wan paard was links minder bespiert, tja mijn inziens haal je er dan rechts wat uit zodat het weer recht ligt. van Rijs haalt er links wat uit, paard was niet meer te rijden, gebeld en nog maar eens gebeld, fax gestuurd nou ik zit nu nog te wachten op antwoord. later is Fugers uit soest geweest, heeft het zadel meegenomen die belt een dag later op dat de boom gebroken was. leuk iets, nadat mijn zadel bij van rijs was geweest heb ik het nog twee keer gebruikt en heb toen een ander zadel gekocht omdat er met het veelzijdig niet meer te rijden was, tja van Rijs, het is wel een aardige man

diddlmouses

Berichten: 1850
Geregistreerd: 05-12-04
Woonplaats: Spijkenisse

Re: Jullie ervaring zadelpasservice Divoza, Hyporama, Rijs etc

Link naar dit bericht Geplaatst: 18-03-07 17:51

Ik heb juist goede ervaringen met v. Rijs (nieuw zadel)

Starho en hyporama vind ik weer helemaal nix

kejen
Berichten: 573
Geregistreerd: 14-10-06

Re: Jullie ervaring zadelpasservice Divoza, Hyporama, Rijs etc

Link naar dit bericht Geplaatst: 18-03-07 17:56

Commijs is verhuist naar Veldhoven.
De eigenaar is gepensioeneerd.

saltpepper
Berichten: 343
Geregistreerd: 22-02-06

Re: Jullie ervaring zadelpasservice Divoza, Hyporama, Rijs etc

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 18-03-07 18:21

Allemaal bedankt voor de reacties tot nu toe, maar om een goede keuze te maken ben ik benieuwd naar nog meer reacties/ervaringen zodat ik alle voors en tegens tegen elkaar kan afwegen!

Greetz mexxiemaal

Banjer
Lid Nieuwsredactie

Berichten: 52002
Geregistreerd: 09-06-02
Woonplaats: Daar waar het land eindigt en het water begint

Re: Jullie ervaring zadelpasservice Divoza, Hyporama, Rijs etc

Link naar dit bericht Geplaatst: 18-03-07 19:18

Commijs zit nog steeds op de 's Gravendijkwal in Rotterdam... is dus niet gepensioneerd... ik heb mevrouw Commijs verschillende malen aan het werk gezien bij ons op stal, en ze is zeer kundig, en probeert je ook zeker niet het duurste zadel aan te smeren.

Ik vind zelf Equestor ook erg goed, die komen ook aan huis.

Showtime_
Berichten: 4515
Geregistreerd: 08-03-06

Re: Jullie ervaring zadelpasservice Divoza, Hyporama, Rijs etc

Link naar dit bericht Geplaatst: 18-03-07 20:16

Iedereen bij mij op de manege was er zeer over te spreken..
Nu heb ik me zelf een passier gg aan laten smeren (nieuw) En hij heeft nog niet goed gelegen en ik moet elke keer bij het aanpassen gewoon weer betalen.. Om hopeloos van te worden..

MyWishMax

Berichten: 28165
Geregistreerd: 14-11-05
Woonplaats: Zuid Holland

Re: Jullie ervaring zadelpasservice Divoza, Hyporama, Rijs etc

Link naar dit bericht Geplaatst: 19-03-07 11:47

Ik heb wel goede ervaringen bij van Rijs. Zadel lag niet meer goed, nieuw zadel aan laten meten, ouders vonden het zadel dat paste eigk te duur, dus kregen we er een singel bij en werd er een deel van de prijs afgehaald.

Opvullen ook altijd goed, behalve 1 keer, toen heeft hij het gratis overnieuw gedaan

Anoniem

Re: Jullie ervaring zadelpasservice Divoza, Hyporama, Rijs etc

Link naar dit bericht Geplaatst: 19-03-07 14:39

HAR --> EA GZ DI.

_sjors_
Berichten: 1521
Geregistreerd: 11-03-06

Re: Jullie ervaring zadelpasservice Divoza, Hyporama, Rijs etc

Link naar dit bericht Geplaatst: 19-03-07 23:31

Ik heb geen goede ervaringen met van Rijs, toen ik mijn paard net had gekocht heb ik hun laten komen om zadels te passen. Het is uiteindelijk een Stubben geworden. Van Rijs zou het nog even opvullen en dan kon ik het komen ophalen. Het zadel lag echter voor geen meter, het lag echt te klapperen op zijn rug. Dus van Rijs weer laten komen en hij zou het weer op gaan vullen. Daarna lag het nog slechter.
Uiteindelijk na een hoop gezeur zei hij dat hij het zadel niet goed zou krijgen omdat mijn paard scheef was en ik zat volgens hem ook scheef Verward , heb ik mijn geld teruggekregen en ergens anders een KN zadel gekocht waar ik verder geen problemen mee had.
Enige positieve punt van van Rijs vind ik dat ze mijn geld terug hebben gegeven, aan wie het dan lag dat is voor mij in ieder geval duidelijk en verder zal ik er in ieder geval nooit meer heen gaan.
Met de zadelpasservice van Hyporama en Divoza heb ik geen ervaring.

Showtime_
Berichten: 4515
Geregistreerd: 08-03-06

Re: Jullie ervaring zadelpasservice Divoza, Hyporama, Rijs etc

Link naar dit bericht Geplaatst: 19-03-07 23:35

nou ik had dus hetzelfde mijn pony was scheef en ik zat scheef... heb een ander zadel erop gehad niks aan de hand..
weet echt niet wat ik ermee moet heb het zadel inmiddels al een half jaar..

_sjors_
Berichten: 1521
Geregistreerd: 11-03-06

Re: Jullie ervaring zadelpasservice Divoza, Hyporama, Rijs etc

Link naar dit bericht Geplaatst: 19-03-07 23:39

Ja het is altijd makkelijk om een ander de schuld te geven he, van Rijs zou eens goed in de spiegel moeten kijken en zich dan afvragen waarom hij zoveel zadels niet goed krijgt Knipoog .
Je geeft een hoop geld uit aan een zadel wordt dan op zo'n manier behandeld, ik vind het echt schandalig gewoon, zulke slechte service heb ik in ieder geval nog nooit meegemaakt.

jimny

Berichten: 137
Geregistreerd: 10-06-04
Woonplaats: schiedam

Re: Jullie ervaring zadelpasservice Divoza, Hyporama, Rijs etc

Link naar dit bericht Geplaatst: 19-03-07 23:41

Banjer schreef:
Commijs zit nog steeds op de 's Gravendijkwal in Rotterdam... is dus niet gepensioneerd... ik heb mevrouw Commijs verschillende malen aan het werk gezien bij ons op stal, en ze is zeer kundig, en probeert je ook zeker niet het duurste zadel aan te smeren.


commijs is sinds vorige week gesloten in Rotterdam en het kempisch ruiterhuis te Veldhoven heeft dus de gehele voorraad overgenomen!

Zelf heb ik mijn zadels door van Rijs laten aanmeten en ben positief te spreken over mijn dressuur. Helaas past m'n springzadel nog niet goed en moet weer terug. Verdrietig

MISTRAL94

Berichten: 14261
Geregistreerd: 12-10-03
Woonplaats: Drenthe

Re: Jullie ervaring zadelpasservice Divoza, Hyporama, Rijs etc

Link naar dit bericht Geplaatst: 20-03-07 00:08

Hyporama en Divoza vind ik absoluut geen aanrader, met die anderen heb ik geen ervaring Knipoog

saltpepper
Berichten: 343
Geregistreerd: 22-02-06

Re: Jullie ervaring zadelpasservice Divoza, Hyporama, Rijs etc

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 20-03-07 07:36

MISTRAL94 schreef:
Hyporama en Divoza vind ik absoluut geen aanrader, met die anderen heb ik geen ervaring Knipoog


Kan je het ook onderbouwen?

Ik wil namelijk een zo goed mogelijke keuze maken en ben echt benieuwd naar persoonlijke ervaringen met de desbetreffende zadelmakers!

Zijn er ook zadelmakers die langskomen met tweedehands merkzadels?

Greetz mexxiemaal

gekke_koei

Berichten: 4425
Geregistreerd: 10-06-03
Woonplaats: hellevoetsluis

Re: Jullie ervaring zadelpasservice Divoza, Hyporama, Rijs etc

Link naar dit bericht Geplaatst: 20-03-07 09:38

starho heb ik mijn 1e zadel gehaald. zadel paste dus voor geen meter. bleef maar klapperen.
daarna heel veel 2e hands zadels via onternet gekocht en aan laten passen door van rijs. in principe wel tevreden, ware hetniet dat hij me steeds smalle bomen aanbeveelde, terwijl hij door zijn arme bespiering medium nodig had, zodat hij kon gaan groeien.
voor merel is van rijs altijd goed geweest
commijs heb ik ook op stal gehad. die heeft mijn ainsley aangepast, maar was ik niet zo tevreden over(het zadel zelf, niet de service) later een wintec nieuw bij ze gekocht en daar een tijd mee gereden.

maar het is allemaal nix geworden Haha! heb nu een andere zadelmaker gespecialiseerd in lucht en nu gaat het erg goed, niets geen zadel problemen meer.

maar probeer best fit eens, komen ook met zadels op stal(kn) en passen je zadel zo goed als mogelijk aan terwijl ze naast je paard staan, dus geen gezeur om zadels heen en weer brengen en maar weer hopen of ze het deze keer wel goedopgevuld hebben

Wilt

Berichten: 838
Geregistreerd: 04-01-06
Woonplaats: Waddinxveen

Re: Jullie ervaring zadelpasservice Divoza, Hyporama, Rijs etc

Link naar dit bericht Geplaatst: 20-03-07 09:53

Stahro is een fijne zaak, daar kun je naar toe, ze hebben een binnenbak om te proberen volgens mij.
Ben zelf altijd erg tevreden over van Rijs, ik heb er in januari een zadel gekocht, echt een aanrader

MyWishMax

Berichten: 28165
Geregistreerd: 14-11-05
Woonplaats: Zuid Holland

Re: Jullie ervaring zadelpasservice Divoza, Hyporama, Rijs etc

Link naar dit bericht Geplaatst: 20-03-07 10:21

integra123 schreef:
Ja het is altijd makkelijk om een ander de schuld te geven he, van Rijs zou eens goed in de spiegel moeten kijken en zich dan afvragen waarom hij zoveel zadels niet goed krijgt Knipoog .
Je geeft een hoop geld uit aan een zadel wordt dan op zo'n manier behandeld, ik vind het echt schandalig gewoon, zulke slechte service heb ik in ieder geval nog nooit meegemaakt.


Vind dit een beetje domme opmerking, hij krijgt namelijk heel veel zadels ook wél goed. Ik heb altijd goede service gehad daar. het ligt er ook nog aan wie je hebt en misschien is je paard wel echt scheef (elk paard is scheef) Mijn paard wisselt elke keer van meer bespierde kant en doordat hij veel stil staat moet er vaak wat aan het zadel gebeuren, pas 1 keer niet goed gegaan. En mijn zadel is toch echt al héél veel opgevuld en gecorrigeerd enzovoorts. Onze hele stal laat van Rijs altijd komen en wij hebben allemaal wél goede ervaringen

MISTRAL94

Berichten: 14261
Geregistreerd: 12-10-03
Woonplaats: Drenthe

Re: Jullie ervaring zadelpasservice Divoza, Hyporama, Rijs etc

Link naar dit bericht Geplaatst: 20-03-07 15:10

Divoza en Hyporama missen de wereld aan ervaring. Divoza ben ik ooit eens mee geweest toen ik nog een leasepaard had, zij wilde wat aan het zadel aanpassen maar ze deden zo onozel daar ze wisten niet wat er moest gebeuren aan het zadel bij Divoza. Hypo heb ik persoonlijk slechte ervaringen mee. Ik kocht daar een zadel nadat deze gepast was door een medewerker het zadel zou perfect liggen (toen had er al ene alarmbelletje moeten gaan rinkelen) Maar goed ik was te goed van vertrouwen, ik heb er geen verstand van en dacht er iemand bij te halen die het wel had. Na een week of 6 had ze enorme drukplekken, toen gaf Hyporama niet thuis ja het zou komen omdat het paard qua bespiering veranderd zou zijn. Nou als je bekijkt hoe ik toendertijd reed en hoe ik nu reed dan krijg ik het niet voor elkaar om binnen 6 week een zadel te hebben die zo bagger ligt als dat zadel toen lag. Na een hoop telefoontjes waarbij ze ook niet langs wilde komen, ik moest het zadel maar met krijt insmeren en gaan rijden en dna het zadel opsturen, dan zouden zij wel kijken wat er aan scheelde.

MISTRAL94

Berichten: 14261
Geregistreerd: 12-10-03
Woonplaats: Drenthe

Re: Jullie ervaring zadelpasservice Divoza, Hyporama, Rijs etc

Link naar dit bericht Geplaatst: 20-03-07 15:12

Al met al was dat een ontzettend dure koop, ik heb nu mijn zadels bij een goede zadelmaker vandaan waarmee ik nog nooit geen problemen gehad heb, hij past de zadels keer op keer kosteloos voor me aan! Sorry moet dit even in 2 keer plaatsen aangezien ik via deze provider geen grote stukken tekst kan plaatsen Boos!

_sjors_
Berichten: 1521
Geregistreerd: 11-03-06

Re: Jullie ervaring zadelpasservice Divoza, Hyporama, Rijs etc

Link naar dit bericht Geplaatst: 20-03-07 23:16

MyWishMax schreef:
integra123 schreef:
Ja het is altijd makkelijk om een ander de schuld te geven he, van Rijs zou eens goed in de spiegel moeten kijken en zich dan afvragen waarom hij zoveel zadels niet goed krijgt Knipoog .
Je geeft een hoop geld uit aan een zadel wordt dan op zo'n manier behandeld, ik vind het echt schandalig gewoon, zulke slechte service heb ik in ieder geval nog nooit meegemaakt.


Vind dit een beetje domme opmerking, hij krijgt namelijk heel veel zadels ook wél goed. Ik heb altijd goede service gehad daar. het ligt er ook nog aan wie je hebt en misschien is je paard wel echt scheef (elk paard is scheef) Mijn paard wisselt elke keer van meer bespierde kant en doordat hij veel stil staat moet er vaak wat aan het zadel gebeuren, pas 1 keer niet goed gegaan. En mijn zadel is toch echt al héél veel opgevuld en gecorrigeerd enzovoorts. Onze hele stal laat van Rijs altijd komen en wij hebben allemaal wél goede ervaringen


En waarom vind je dat een domme opmerking, jij hebt jouw ervaring, ik de mijne, punt. Daar vind ik niets doms aan, maar ik vind het wel een zeer onvriendelijke opmerking van jou. Fijn dat jullie wel goede ervaringen hebben, ik zal er nooit meer heengaan en van Rijs ook zeker niemand aanraden.
En ook zou mijn paard scheef zijn geweest, dan nog zou een goede zadelmaker er nog een zadel op kunnen meten. Hij zei letterlijk dat hij op mijn paard geen passend zadel kon maken. En waarom ligt een KN die ik van een ander koop en wat een klein beetje opgevuld is dan wel goed?