Tips voor stal tussen Rheden en Apeldoorn...

Moderators: Coby, balance, Dyonne, Sica, C_arola, Neonlight, Firelight

Toevoegen aan eigen berichten
 
 
Djimmert

Berichten: 632
Geregistreerd: 20-10-03
Woonplaats: Aan de rand vd bos.....

Tips voor stal tussen Rheden en Apeldoorn...

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 01-03-07 17:01

Op dit moment sta ik bij een super fijne stal het enige nadeel is dat de paarden weinig buiten komen. 's winters aan de stapmolen en zomers in de wei (een paar uurtjes).
Dus wil eens kijken of er alternatieven zijn.
Mijn wensen:

- weidegang (liefst niet alleen en 's nachts naar binnen)
- goede buitenbak en liefst ook een binnenbak
- goede uitrij mogelijkheden (ook met de koets)
- geen manege
Tja... en verder een gezellige en leuke stal.

Hoop wat tips te krijgen.

branco
Berichten: 877
Geregistreerd: 28-12-04

Re: Tips voor stal tussen Rheden en Apeldoorn...

Link naar dit bericht Geplaatst: 02-03-07 23:27

dit is misschien wat voor je:

Samsam schreef:
ik sta bij Linthorst in wenum, alles er op en eraan, 20 x 60 buitenbaan met super bode, 20 x 40 binnenbaan, geen manege oid, lekker rustig, solarium, molen, weidegang, uitmesten, voeren ed 275,- Ben heel erg tevreden en wi;l nooit meer wat anders


of deze:

iljaspies schreef:
Op onze kleinschalige pensionstalling (familie Kuiper) in wenum wiesel nabij apeldoorn hebben we nog één stal vrij. Alle stallen zijn voorzien van rubberen matten. De stallen zijn 3 x 3 groot. Veel ruimte voor het ophangen van dekens, verwarmde zadelkamer.

Zeer gezellige sfeer onderling met de andere pensionklanten. Verwarmde drinkbakken in de stal, maar ook in alle weilanden. Elke dag weidegang, van ± 9.00-17.00 uur.
Full service m.b.t. voeren; dit houdt in, biks, musli, wortels, appels, kuil, zoutblokken in de stallen en regelematige wormspuiten. Uiteraard hoort het mesten ook tot onze zorg. De stallen worden elke dag schoongemaakt en het terrein wordt dagelijks schoongeblazen.

De bak is het hele jaar door begaanbaar (alleen bij zeer extreme weersomstandigheden een enkel plasje), wij slepen de bak wekelijks! Uiteraard goed verlicht. Tevens is er springmateriaal aanwezig.
Ook heb je tot je beschikking een paddock die ook voor longeerbak gebruikt kan worden.
Tevens is er per 2 stallen een eigen wasplaats tot beschikking. Meerdere poetsplekken op het terrein.
Er is goede controle op de paarden, omdat wij erg begaan zijn met onze en uw paarden.

En natuurlijk niet te vergeten: wanneer u ons terrein afrijdt, heeft u de beschikking over diverse en vele ruiterroutes van de veluwetrail!

Prijs 200 euro all in per maand



succes met het vinden van een leuke stal!

Fredt

Berichten: 7984
Geregistreerd: 24-08-03
Woonplaats: NL

Re: Tips voor stal tussen Rheden en Apeldoorn...

Link naar dit bericht Geplaatst: 03-03-07 19:09


Bravura
Berichten: 5967
Geregistreerd: 19-01-04

Re: Tips voor stal tussen Rheden en Apeldoorn...

Link naar dit bericht Geplaatst: 06-03-07 15:44

Je hebt PB.

aletniessen

Berichten: 458
Geregistreerd: 15-08-04
Woonplaats: Otterlo

Re: Tips voor stal tussen Rheden en Apeldoorn...

Link naar dit bericht Geplaatst: 17-03-07 20:55

ww.stoeterijwillemien.nl