Wegens grote drukte en gezondheidsperikelen is het onderhoud in onze weide een beetje achter. Ik zoek mensen die het leuk vinden om te werken in onze weide ( snoeien, harken, paaltjes slaan, lint opnieuw zetten etcetera ) in ruil voor lekker bivakeren in onze caravan op diezelfde weide.
Wij hebben een fijn weiland, omzoomd door grote eiken, heerlijk rustig gelegen...bewoond door kippen, paarden en pony's en wat allerhande spul dat in het wild rondhuppelt. Dichtbij een leuk stadje ( Steenwijk ) waar van alles te beleven is in de zomervakantie.
Wie minimaal twee weken bij ons wil komen bivakeren om de weide weer op te knappen kan rekenen op een goede caravan met voortent op een gezellig plekje naast onze paarden, af en toe een fijne buitenrit en de basisboodschappen voor het eten en drinken. Denk hierbij aan bv. 's morgens werken en de rest van de dag voor jezelf.
Alleen serieuze reacties, en het liefst 2 mensen van boven de 18 jaar....
Vragen?...geef maar een gil...
Groetjes Cindy
steinstein
Berichten: 4085
Geregistreerd: 14-08-04
Woonplaats: In een zeer bosrijke omgeving in Brabant
Dit hoort niet in alles voor paarden, maar bij Commercieel.
Ik ben niet commercieel hoor...
Hey Dorieke....das lief aangeboden, en natuurlijk ben je welkom om mee te helpen. Ben echt even op zoek naar een paar mensen om in een aantal weken de gehele weide op orde te brengen.