ik weet niet of het hier goed staat, maar een vriendinnetje van mij zoekt een goedkopere stalling voor haar paard. Ze kan het helaas niet meer betalen en betaald nu rond de 250. ik denk dat het wel ergens goedkoper moet kunnen, weten jullie een ander plekje voor haar en d'r paard?
(trouwens ik heb voorgesteld om een bijrijder te nemen, maar nog geen antwoord gehad)
Hoi, ik zelf sta met mn pony in Leiden.(zijn nog stallen over) je betaalt daar voor pony 160 en paard 180 euro per maand. Daarbij moet je zelf je biks halen en zaagsel,kan je bij hun overnemen. kuilgras zit bij de stalling in. onderling worden de paarden buiten gezet,gevoert etc. Morgens voeren word gedaan! ze beschikken over aantal hactare weiland waar ze zomers 24/7 naar buiten gaan. Ook heb je cronesteyn en de vlietlanden als uitrijmogelijkheden.
Wij hebben nog een box vrij. We zitten in leidschendam. Ik weet niet of dat te ver is? Kale boxhuur is 100 euro per maand. Daar komt je hooi en stro dan nog bij. Als je meer wilt weten pb me maar.
De stal waar ik eerst gestaan heb kost €145,- per maand en dan zit er stro en bix/hooi bij. Er is een buitenbak en een lingeerring en mogelijkheid om je paardjes overdag buiten te gooien. Het enige nadeel is dat je voert met elkaar, dit houdt in dat je dus voerbeurten hebt. De stal is in Warmond aan het einde van de Zijdijk (net buiten Leiderdorp). Als je het adres en telefoonnummer wilt weten hoor ik het wel