Ik wil van de zomer mee gaan doen met de KNHS instructie week (2de week van het mennen). Ik heb zelf geen aanspanning, iemand enig idee waar je een aanspanning, enkel of tweespan, zou kunnen huren? En die de aanspanning dan ook naar Ermelo kan brengen?
Mag ik vragen waarom ze daar zo graag heen wil? Voor zover ik weet is het meer een trainingskamp (redelijk op niveau), dan lijkt het me raar om met een gelegenheidsspan mee te doen?? Kan je dan niet beter gewoon lessen nemen??
Vorig jaar enkelspan ja, tweespan lijkt me dit jaar ook erg leuk. Sowieso leer je daar erg veel van, ook al ken je de dieren aan het begin van de week nog niet. Je bent er zoveel mee bezig die week dat je als combinatie echt groeit in zo'n week..