Ik wil met mijn vriendin een keer voor de verandering in de zomervakantie een keer op een trektocht, maar weten geen leuke te vinden

En op internet kunnen we ook niet zo snel 1 vinden.
Dus dan maar op deze manier...

Wie weet een manege waar ze hele leuke trektochten maken?
(wij zijn dan 14, en rijden 3,5 jaar)
we hebben al:
't reelaer (http://www.reelaer.nl) maar we willen er nog een paar,
en we hebben:
De driesprong (http://www.manege-de-driesprong.nl/#Trektocht), die vinden we wel heel erg leuk, maar het nadeel daarvan is dat het maar op 1 bepaalde datum is, en we hebben maar bepaalde weken vrij, dus dan moet het wel precies die week zijn die we kunnen.... dus zoeken we nog even door.

dus weet jij een hele leuke, waar je zelf een keer bent geweest, of waarvan je hebt gehoord dat die leuk is? Zet die dan hier, zodat we daar even naar kunnen kijken of die ons bevalt!
Dan kunnen we namelijk kijken welke de leukste is....
ps: we willen het wel bij een manege doen, dus niet met een eigen paard (die hebben we niet) of zelf uitzetten.... en het moet ook in Nederland zijn, zodat we niet de hele wereld over hoeven te reizen
