hi!
Ik zit nu in mijn laatste jaar van de middelbare school en zou graag een tussenjaar doen hierna. Het lijkt me heel gaaf om iets met paarden te kunnen doen in het buitenland. Ik rij zelf al 8 jaar op een manege en heb dus wel goede rijervaring maar niet zo veel ervaring met verzorging etc.
Landen die mij op dit moment interessant lijken zijn: Australië, Nieuw Zeeland, Zuid-Afrika of Canada. Erg verschillend, ik sta dus ook open voor andere landen!
Wat ik zoek is een plek waar ik kan leren over de verzorging van paarden in een fijne en gezellige omgeving. Iets waar verblijf bij zit is handig. Een mogelijkheid om te rijden zou leuk zijn maar is geen must.
Ik heb al een heleboel websites uitgepluisd en daar zitten zeker ook al leuke opties tussen maar ik wil graag alle mogelijkheden hebben gezien voor ik een keuze maak, dus als iemand iets soortgelijks heeft gedaan en tips heeft zou ik het mij heel erg helpen!
Alvast bedankt!