Ik heb al een tijdje het internet afgestruind, maar ik kom eigenlijk (bijna) niemand tegen in Nederland die een equidry heeft, dus ik dacht: ik vraag even of mensen op bokt er meer van weten

Ik zit er zelf over na te denken om een equidry te kopen (een waterdichte jas voor het paardrijden). Deze lijkt me zo fantastisch, maar misschien is het mijn impuls koopgedrag

Nu vraag ik me af of iemand hem heeft en welke thermorating zou ik doen.. 2 lijkt me wel prima, maar ik hou toch van dat fleecebont in de 3, maar ik ben bang dat dat te warm gaat worden.
De jas plan ik om te gebruiken wanneer ik in de winter in de bak sta en wanneer ik naar stal ga. Aangezien ik in oktober ga verhuizen van een alles binnen stal naar een ‘alles’ buiten stal, lijkt zo’n jas me zalig.
Iemand ervaringen?