En vergeet niet dat er ook risico's aan het beroep zitten. Niet elk paard is even braaf bij de hoefsmid. Ken al 2 verhalen waarbij het gelukkig goed is afgelopen en bij Shets moeten ze ook nog eens echt flink bukken.
Ik betaal 45euro per pony. Helemaal prima! Ze levert goede kwaliteit en ze weet precies hoe ze mijn chronisch HB pony moet bekappen. Hierdoor kan hij zelfs weer de hele dag op het gras ('s nachts op stal) Komt de afspraken netjes na. Dat is mij elke euro meer dan waard.
Ik zou zeggen. Ik betaal liever 30 tot 45euro voor een goede en fijne hoefsmid dan veel minder voor een slechte hoefsmid.
Zo zou je het ook kunnen zien. Als de hoefsmid van de klant goed werk levert waarom dan wisselen naar iemand die goedkoper is?
Instagram: yaraccnaturephotography
Wil je de avonturen van mijn pony's Asfaloth en Gimli blijven volgen? Dat kan op mijn insta account: yara_asfaloth_gimli