Texas02 schreef:Nee, ik zou ook zeker niet zomaar op een mager paard gaan rijden. Ik had zelf alleen de foto's gezien die op Facebook voorbij komen en daar zag het er allemaal wel leuk uit. Zoals gezegd ben ik er zelf nog nooit geweest, dus ik kan er niet over oordelen. Maar magere dieren klinkt echt niet goed.. Ik zie wel eens een hele grote groep paarden in het land staan als ik over de N34 erachter langs rijd. Ik denk dat dit paarden van de manege zijn, maar dat weet ik niet zeker. Ik was juist altijd blij verrast dat ze zoveel ruimte hebben voor hun dieren, dat ze lekker buiten komen..
De ritten kunnen wel weer, ik zag toevallig van de week op Facebook staan dat ze dit weekend weer gaan. Maar ik denk dat bellen sowieso wel verstandig is om even te reserveren.
Ik wil niet een bedrijf slecht praten hoor , maar de berichten dat de manege paarden daar lang buiten komen is dus niet helemaal waar
Vaak wat je ziet zijn de pensionpaarden. Dit was in de tijd dat ik er was is al wel wat jaartjes geleden. Maar ik heb nog wel contact met iemand die er werkt dus zo nu en dan krijg ik wat mee.
Er was altijd een buitengroep waar af en toe manege pony's en paarden tussen stonden. Maar genoeg paarden die bijna nooit buiten kwamen
Maar de sfeer is wel leuk , en ik hoop dat ze nu echt wel zichzelf hebben verbeterd. Ben er ook al lang niet meer geweest dus misschien dat het nu hoop ik een stuk anders is dan wat het was.