Wij willen een paard gaan aankopen die al iets ouder is. We willen haar graag klinisch laten keuren echter is onze dierenarts ook hun dierenarts. Hoe pak ik dit aan? En wie kan er een goede paardenarts voor keuring aanbevelen ? Mag ook via pb.
En dan rest nog de vraag alleen klinisch of ook rontgenlogisch? Of gedeeltelijk rontgenlogisch? Heeft iemand ook een idee wat de prijzen daarvan momenteel zijn
Ik verplaats dit topic naar [ED] Ervaringen en Diensten
LaDonna75
Berichten: 2634
Geregistreerd: 01-01-10
Woonplaats: Gelderland
Geplaatst: 04-02-22 12:50
Is Vorden een optie? De Graafschap dierenartsen? Aankoopkeuring enkel klinisch is rond de €100, inclusief foto’s denk ik rond €500. Bel anders de kliniek, telefonisch kun je prima met ze overleggen.
Voor mij persoonlijk zou het erg van het paard en de prijs van het paard afhangen of het enkel klinisch of ook röntgenfoto’s worden.
De Graafschap in Vorden is zeker een fijne kliniek. Het ligt aan het paard en het doel of ik alleen klinisch of ook rontgen zou laten keuren. Bij een ouder paard is meestal wel wat te vinden..
Jantine busscher ken ik niet daar ga ik even naar op zoek.
Nas bestaat niet meer toch?
Zeddam is duurder van de Graafschap in Vorden. Het gaat ook niet zozeer alleen om de prijs natuurlijk maar ik wil geen dierenarts die hun ook hebben.
Tja dat is mijn dilemma met keuren inderdaad ook qua de leeftijd maar dan krijg je natuurlijk wel beter zicht op wat er nu is en of wat er te zien is problemen zou kunnen geven als ik een paar keer per week ga rijden. Dat is hetgeen waar ik mee zit.
Mloui
Berichten: 1656
Geregistreerd: 29-06-04
Geplaatst: 04-02-22 15:12
De oude collega van Nas, Robrecht van Houtte is verder gegaan met de kliniek onder de naam Paardenpraktijk Buitenzorg.
Ik denk zelf ook dat Zeddam onafhankelijk een keuring uitvoert. Heb nog nooit slechte verhalen gehoord en wel eens een paard afgekeurd gehad waarvan de eigenaar ook klant was.
Heb wel eens een gesprek gehad met 1 van de dierenartsen daar. Ja, ze zijn echt wel eens benaderd om mee te werken aan zaken die niet door de beugel kunnen en dat ze daar fel op tegen zijn.
Ze gaan hun jarenlange studie ook niet ten grabbel gooien!