Moderators: Coby, balance, Dyonne, Sica, C_arola, Neonlight, Firelight
Thorn2006 schreef:Wat goed dat je op zoek gaat die bij jou en je paard past.
Je komt hier vast goede tips tegen. Alvast heel veel plezier.
En ja Rien van de Schaft online is een aanrader, dressage pro.
rabbeltje schreef:@splinter Ik heb heel veel baat bij de dressage pro trainingen. Juist ook het werken vanuit eigen balans vind ik erg fijn. Ik rijd een merrie met wat problemen in het bekken gebied. Ben er helaas 6 weken geleden naast gaan liggen ipv dat ik er op ging zitten. Daardoor heeft de training stil gelegen. Ik kan dan nu ook weer bij nul beginnen.
foxytoffee schreef:Als je Centered Riding wat vindt, kan je ook kijken of Else Langbroek je les wil geven. Ze woont in Breda, maar staat niet op de kaart die hier boven genoemd is. (Weet niet waarom). Ik heb altijd les van haar gehad toen ze nog omgeving Utrecht woonde. Ze is CR instructrice. Heel lief en rustig en positief. Heel veel succes!
jetm schreef:foxytoffee schreef:Als je Centered Riding wat vindt, kan je ook kijken of Else Langbroek je les wil geven. Ze woont in Breda, maar staat niet op de kaart die hier boven genoemd is. (Weet niet waarom). Ik heb altijd les van haar gehad toen ze nog omgeving Utrecht woonde. Ze is CR instructrice. Heel lief en rustig en positief. Heel veel succes!
Ik heb Else ontmoet op een CR symposium in 2015. Even gekeken en ze staat ook niet meer op de officiële website van CR. Het kan dus zijn dat ze geen actieve CR instructeur meer is in de zin van dat ze niet voldoet aan de voorwaarden (updates en lidmaatschap betalen). Het kan ook zijn dat ze net een update heeft gedaan en haar gegevens niet bijgewerkt zijn. Of ze heeft een andere achternaam gekregen door wijziging in haar burgelijke staat
Rizette schreef:Ik denk dat jij gebaat bent bij een zeer ervaren instructeur die niet alleen jou wat kan leren, maar ook jouw paard wat bij kan gaan rijden. Misschien is er een combinatie te maken, van een les, waarin de instructeur eerst rijdt en jij het overneemt. Ik krijg de indruk dat jouw paard een groentje is qua dressuur en dat je dat zelf ook bent en dat maakt de start extra moeilijk en zwaar en het zou jou denk ik helpen als je daar ook hulp bij krijgt.
Citaat:Ik heb ‘t haar even gevraagd, maar ze heeft ‘t te druk voor lesgeven, zei ze. Helaas... hoewel dat niet hoeft te verklaren waarom ze er niet op staat. Enfin, hoe dan ook een fijne instructrice.
Off-topic: dat symposium ben ik ook geweest! Als vrijwilliger. Vond ‘t zo tof!