Hutcherson schreef:Ik had ook een afspraak om hier te kijken. Wij daar, keurig optijd. Maar werkelijk niemand te vinden. Aangebeld, werd niet open gedaan. We werden ook niet aangesproken door mensen op stal van jo wat doen jullie hier. Als ik had gewild had ik dekens, halsters, hoofdstellen etc mee kunnen nemen.
Nee wij zijn na een rondje over het perceel (op eigen initiatief) weer gegaan.
Joe12 schreef:Voor degene die nu zoeken
Ga er heen als je kiest voor 24/7 en tijd hebt om twee keer per dag zelf te voeren en je je paard niet veel gaat belasten. Koudbloeden zouden dit daar kunnen. De meeste warmbloeden echt niet . Het is te weinig hooi wat ze krijgen.
Ga er niet heen als je een stal wilt of warmbloed hebt . Ze staan te lang zonder hooi en het is te regelmatig voor gekomen dat ze niet de afgesproken tijd binnen staan. Bijna iedereen voert veel bij en nog is het niet genoeg om de winter door te komen voor veel paarden.
Geld en eigenbelang staan hoger dan dierenwelzijn.
Er zijn veel mensen die verliefd werden op de plek en het toch zijn gaan proberen, maar die allemaal weer zijn gegaan. Het verloop is enorm.
Kinke schreef:ik vraag me af...je hebt voor het laatst gereageerd in 2018 en dan opeens ga je een topic openen waar in november 2021 voor het laatst gereageerd is. Hoe gaat dat in z'n werk???
Gebruikers op dit forum: GoogleAdsense en 8 bezoekers