Ik heb hier een klein paniekmomentje. Mijn man en ik zijn in de corona-lockdown-tijd getrouwd en hebben besloten om t feest destijds uit te stellen. De nieuwe datum vinden was erg moeilijk mar uiteindelijk kon iedereen op 15 augustus a.s. We hebben heel wat aanpassingen gedaan (laag aantal gasten, bijna alles is buiten, desinfectieproducten...). En ik ben er zeker van overtuigd dat als iedereen zijn gezond verstand gebruikt, we zeker fijn feest kunnen vieren op 1.5m. Echter heeft onze fotograaf zojuist afgezegd! We zijn dus dringend opzoek naar een nieuwe fotograaf die a.s. zaterdag 15 augustus zou kunnen. Regio Valkenswaard. Van 14u tot 17u foto's maken. En graag op een andere dag, later in t jaar vrij wil maken om ook trouwfoto's te maken met ons paard en onze honden. We zitten op een unieke paardgerelateerde locatie en zouden dus blij zijn met enige paarden-ervaring..
Linsey van Roosmalen uit Nistelrode, Seasons Photography, heel veel ervaring met honden en paarden https://seasons-photography.nl/
Lekker een paar dagen weg met (of zonder) je eigen paard? http://www.peelhoven.nl Ga naarhttp://www.facebook.com/VakantiehuisPeelhoven klik op de "vind ik leuk" -button en je blijft op de hoogte van alle nieuwtjes, bezettingsgraad, akties en last-minute aanbiedingen!!!
Ik weet niet zeker of ze het nog doe, maar Marit Hilarius deed altijd trouwfoto's en heeft ook ervaring met paarden en honden: https://mhilarius.nl/fotoshoots
8nnemiek hier op bokt, woont in Limburg maar weet niet hoe ver ze eventueel zou willen reizen.
Bedankt voor de aanbeveling!
Ik ben toevallig nog vrij op 15 augustus. Ik werk voornamelijk als trouwvideograaf maar heb ook genoeg ervaring als trouwfotograaf, en ook ervaring in de paardenfotografie. Valkenswaard is voor mij heel goed te doen, minder dan een uurtje rijden, en daar reken ik dan ook geen extra reiskosten voor. Ik zal je even een pb sturen!
Ons project; ⛵️ Van opknapper naar wonen op een zeilschip
Ze maakt geweldige foto's en heeft ook mijn paarden op de foto gezet toen ze hier was. Bij mij was ze voor een branding shoot maar ze heeft mijn paarden toen ook gefotografeerd. Hier een voorbeeldje. Je kunt het haar vast vragen als je meer wil zien!
Jeetje, dat is wel heel erg vervelend... Mocht je uiteindelijk toch nog op zoek zijn. Mijn portfolio kun je vinden op instagram onder de naam _sanslimites
Zondag heb ik een gesprek met 8nnemiek! Dus ik ben voorzien.
Het was echt even schrikken, ik dacht zo kort dag niemand meer te kunnen vinden. Heel erg bedankt aan iedereen die meedacht, berichtjes stuurde en zijn/haar eigen diensten aanbood!