Hoi allemaal!Ik ben opzoek naar een goede smid in de omgeving van Voorschoten/Wassenaar/Leiden. Liefst een smid die zowel alleen bekapt als beslaat, die mij daarin zou kunnen adviseren. Groetjes
Tessebes schreef:Komt er geen smid bij je op stal? De meeste smeden nemen geen losse klanten meer aan.Die komt er wel, maar daar hebben zowel pony als ik geen goede ervaring mee. De bekapper die ik nu heb ben ik tevreden over, maar die gaat er mogelijk een tijdje uit zijn ivm operatie.@hierboven: als ik op Rico Plug zoek dan staat er permanent gesloten, is die er mee gestopt?Heeft er iemand ervaring met hoefsmid Berry Schwarz?
Ik had destijds Mariëlle Biever: zeer kundig en een vriendelijke vrouw bovendien. (Maar het kan goed zijn dat ze vol zit.)(Ben nu verhuisd naar Drenthe.)
TurdusMerula schreef:Ik ben heel regelmatig in jouw buurt maar bekap alleen. Merel, je kent de pony, dit is mijn buurvrouw met de shetlander. En Demi: dit is mijn hoefsmid.
cissi schreef:Bij mij kwam ook Rico Plug, fijne en kundige vent en heel rustig met de paarden.Hier ook altijd zeer tevreden geweest over Rico.